Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Про компанію

Компанія «Прайд Мотор» з 1 липня 2015 є офіційним дистриб'ютором автомобілів і мотоциклів Honda в Україні. Директором і співзасновником компанії став Сергій Дашко, який працює на автомобільному ринку України з 1992 р. і має відмінне знання бренду та специфіки українського автомобільного ринку, а також глибоке розуміння філософії Honda.

«Наша співпраця з корпорацією Honda почалося ще в далекому 1992 року, коли ринок продажів нових імпортних автомобілів в нашій країні робив свої перші кроки. Це унікальний бренд, єдиний у своєму роді, де задоволення потреб клієнта - це не просто ключове повідомлення для медіа. Основоположний принцип компанії - «Три радості Honda» - Радість покупки, Радість продажу і Радість виробництва - покликаний створити такий ланцюжок відносин «Виробник» - «Дистриб'юторсько-дилерська мережа» - «Клієнт», де позитивні емоції кінцевого користувача є природним результатом спільної роботи».

На сьогоднішній день, дилерська мережа компанії «Прайд Мотор» нараховує 19 автодилера Honda і 8 мото-дилерів.

«Прайд Мотор» щоденно працює над тим, щоб підвищити якість сервісу і полегшити умови покупки автомобілів для клієнтів, підтримуючи в Україні ті ж високі стандарти сервісу, які забезпечують лояльність клієнтів до Honda в усьому світі.