Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Безпека Руху

Дорога відіграє дуже важливу роль в житті людей і займає напевно третє місце в розподіленні часу, що його витрачають люди після роботи та сну.

Дорога на всіх одна і обминути її ніяк не можна...

Дорожній рух забезпечує діяльність людей у різних її сферах  через переміщення у просторі вантажів, людей - у якості  пасажирів та водіїв, і пішоходів. Тому Дорожній рух є важливою складовою життя людей, суспільства, а проблема безпеки руху завжди була, та буде залишатися актуальною.

 Дорожній рух базується на трьох основах, які безпосередньо впливають на рівень безпеки:

  1. Технічна Основа, що фактично складається з самих транспортних засобів, доріг, засобів регулювання, тощо.
  2. Соціальна Основа, що являє собою стан загальної людської культури в країні або Учасників Дорожнього руху.
  3. Організаційна Основа, що впорядковує взаємодію складових дорожнього руху.

Компанія Honda, як міжнародна компанія з великим рівнем соціальної відповідальності, забезпечує свій внесок в цю важливу для людей сферу життя, створюючи найкращі та безпечні автомобілі і мотоцикли, а також запроваджуючи соціальні та навчальні ініціативи, що спрямовані на підвищення безпеки руху на дорозі для всіх учасників руху – як власників транспорту, так і дорослих та маленьких пішоходів.

В цьому розділі нашого сайту пропонуємо вам ознайомитися з ініціативами, які ми підтримуємо в Україні, та разом з нами долучитися до світу, в якому знання, що отримані з величезного досвіду, повага до інших учасників руху та уважність на дорозі роблять життя безпечнішим та кращим. 

 

«Кожна людина в усіх відношеннях безцінна», –

ці слова Соїчіро Хонда втілюють концепцію безпеки, що базується на одному з основних принципів Ноndа – повазі до особистості. На це спрямована діяльність всіх, хто бере участь в розробці, появі на світ та продажі продукції компанії. Автомобіль стає безпечним продуктом, тільки якщо доповнюється відповідальним до нього ставленням та вмінням грамотно ним керувати.