Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Гібрид Accord

Новий Honda Accord Hybrid 2014, який на початку вересня вперше зійшов з конвеєра заводу в Огайо, демонструє неймовірно низьку витрату палива.

Витрачаючи лише 4,7 л/100 км, гібрид є лідером паливної економічності серед чотиридверних седанів.

Honda Accord Hybrid 2014 здатний проїхати понад 1000 км на одному бакові, що на 75 км перевершує показники всіх його найближчих конкурентів. Як відзначають розробники автомобіля, новий седан стане найочікуванішою новинкою цієї осені на ринку США.

Автомобіль витрачає всього 4,7 л/100 км у місті, 5,7 л/100 км на трасі і 5 л/100 км у комбінованому режимі. Крім того, він оснащений двомоторною гібридною системою із серії Honda Earth Dreams ™. При цьому новий Accord Hybrid зберігає вишуканий екстер'єр і просторий салон останнього покоління легендарного седана.

Honda Accord Hybrid 2014 став першим гібридним автомобілем, випущеним на заводі в Огайо, а також другим гібридом Honda, що виробляється в США.

«Маючи за спиною понад 30-річний досвід виробництва Accord в Мерісвіллі, ми подолали черговий рубіж, й економічний Accord Hybrid 2014 свідчить про початок нового етапу інновацій в Огайо, – коментує Роб Мей, керівник заводу в Мерісвілі. – Виробництво гібридів цього класу є важливим досягненням для наших співробітників, які, застосовуючи найсучасніші технології та методи виробництва, створюють нові цінності для клієнтів Honda».