Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Система CAR 2 CAR

Для поліпшення рівня безпеки всіх учасників дорожнього руху, зокрема, найменш захищених із них, компанія Honda вперше продемонструвала на території Європи свою передову систему взаємодії між мотоциклами й автомобілями в рамках спільної ініціативи CAR 2 CAR Communication Consortium.

Система попереджає про потенційну небезпеку водіїв мотоциклів й інших транспортних засобів шляхом постійного обміну даними про місце розташування, одержуваними від супутникових джерел системи GPS.

Розробка систем взаємодії між автомобілями (V2V) компанією Honda

Компанія Honda розробила цю технологію в рамках програми ASV (Advanced Safety Vehicle) у Японії й зараз бере участь у проектах, здійснюваних на території Європи, Японії й США. У системі ASV-4 використовується бездротовий комунікаційний блок, мета якого — виявлення положення й напрямку руху автомобілів і мотоциклів відносно один одного, а також забезпечення водіїв інформацією про транспортні засоби, які наближаються, і про перешкоди на дорозі.

Що таке комунікація між транспортними засобами?

Комунікація з підтримкою технологій V2V забезпечує швидку передачу інформації за допомогою простих і лаконічних методів, які сприяють процесу розпізнавання автомобілів і мотоциклів. Між транспортними засобами здійснюється обмін інформацією про напрямок руху й динамічні координати транспортного засобу. Водії мотоциклів одержують можливість безпечного одержання попереджень про  транспортні засоби, які знаходяться поблизу, за допомогою дисплея й вбудованої в шолом аудіосистеми, які дають можливість водієві не відволікатися від дороги. Водій може переглядати інформацію про стан автомобілів і мотоциклів, які знаходяться поруч із ним, а також одержувати попередження, наприклад, на дисплеї своєї навігаційної системи.