Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Газонокосарка Honda Miimo

Honda вийшла на дедалі розвинутіший європейський ринок роботизованих газонокосарок із випуском  Honda Miimo, свого першого серійного роботизованого продукту для домашнього використання.

Honda Miimo – ідеальне рішення для тих, хто хоче мати гарний газон, але не бажає чи не може доглядати за ним самостійно. Після встановлення цей чудовий пристрій, що дає змогу економити час і зусилля, потребує тільки мінімальної взаємодії з боку людини. Впродовж усього сезону він щодня самостійно підстригає газон, забезпечуючи його красу й акуратність.  

 Honda Miimo застосовує систему «безперервного скошування», як правило, зрізуючи тільки 2-3 мм трави за раз, кілька разів на тиждень. Його маршрут по газону довільний, а значить, він має слабший вплив на траву, через що трава росте здоровішою, із меншою кількістю моху й бур’янів. На відміну від традиційних газонокосарок, Honda Miimo не треба збирати обрізки, бо настриг після його роботи такий мілкий, що розсіюється по газону, швидко розкладається і стає природнім добривом, яке покращує здоров’я та якість трави. 

Honda Miimo рухається садом за допомогою комбінації органів керування, таймерів та сенсорного зворотного зв’язку в режимі реального часу. Він рухається в межах дротяної загорожі, встановленої під землею чи в траві по периметру саду або двору. Honda Miimo ловить електронний сигнал загорожі й не виходить за її рамки, забезпечуючи високу безпеку й точність своєї роботи. Маючи високоефективну літієво-іонну батарею, він самозаряджається, постійно перевіряючи рівень своєї батареї й вертаючись на док-станцію, коли з’являється така потреба.

Honda Miimo вирізняється наявністю лопаті, вбудованої в тримач леза, що створює повітряний потік, щоб ефективно «направляти» траву в бік леза. Ця особливість забезпечує щонайвищу якість зрізання й одноманітніше розсіювання настригу. Крім цього, з усіх ринкових моделей газонокосарок тільки Honda Miimo використовує три високоміцних леза, що згинаються, а не розколюються, зіткнувшись із твердими предметами, знижуючи небезпеку того, що шматки розколотого леза можуть залишитися на газоні. Висота зрізання регулюється від 20 до 60 мм відповідно до умов та сезону. 

В Європі об’єми продажів роботизованих газонокосарок швидко ростуть. У часи, коли люди все частіше приймають гостей на свіжому повітрі в саду чи на задньому дворі, постійно зайняті й не хочуть самостійно доглядати за газоном, а немолоде покоління, можливо, й не в стані цього робити, роботизовано газонокосарки пропонують ідеальне рішення.  Їх застосування також має переваги для довкілля: вони не виробляють СО², працюють тихіше за бензинові моделі, а ще немає потреби позбуватися настригу.

Для скошування трави на газонах різних типів і розмірів Honda Miimo має три режими роботи: довільний, направлений і змішаний. У довільному режимі він рухається газоном без будь-якого фіксованого маршруту; а в направленому режимі він їздить туди-сюди одноманітніше, а отже скошує траву швидше. Під змішаним режимом розуміється чергування довільного й направленого руху.

На Honda Miimo встановлені три незалежні «сенсори зіткнення», що працюють по всьому колу, які виявляють імовірність наїзду на перепону. Якщо датчика ввімкнено, Honda Miimo зупиниться, обернеться й від’їде в іншому напрямкові від можливої перепони. 

Honda Miimo під силу пагорби до 24 градусів; виявивши ділянку з густою чи високою травою, він автоматично вповільнюється, при цьому не знижуючи швидкості обертання леза, щоб ефективно обробити таку територію.

І безпеку, й охорону забезпечують два «сенсори підіймання», що вмикаються, якщо Honda Miimo підняти в повітря. Після цього він повністю вимикається, звучить сигналізація, і його неможливо використовувати, доки власник не введе пін-код. Відповідно до нових нормативних вимог його не можна підіймати, доки крутяться леза, а в випадку крадіжки він виявляється непридатним. 

У продажу Honda Miimo доступний у двох моделях: 300 і 500, з максимальним периметром роботи 300 і 500 м відповідно. Honda Miimo 500 може обробляти газон площею до 3 000 квадратних метрів – це приблизно половина футбольного поля, що робить його чудовим вибором для великого різноманіття садів та дворів.

Honda працює над розробленням робототехніки з 1986 року, почавши з попередників ASIMO, найпередовішого робота-гуманоїда в світі. Honda Miimo – перший серійний роботизований продукт, виготовлений компанією для домашнього використання. Він представляє перші кроки до забезпечення клієнтів роботизованими рішеннями для полегшення побуту, а значить, покращення життя.