Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Система i-VTEC

У липні 2005 року Honda Motor Co., Ltd. оголосила про розробку нового двигуна з робочим об’ємом 1,8 літра, обладнаного системою i-vtec, який установлюється на модель Civic 8-го покоління. Цей двигун одночасно поєднує в собі як високі характеристики потужності, так і поліпшену паливну економічність. Система i-vtec дозволяє регулювати фази газорозподілу для досягнення максимальної ефективності в режимах швидкого старту й прискорення автомобіля, а також фази високих характеристик крутного моменту.

Використання системи i-vtec дозволяє досягтися прийомистості, еквівалентної двигунам з робочим обсягом 2 літри, при цьому паливна економічність навіть вища, ніж у 1,6-літрового двигуна, установлюваного на поточну модель Civic. Завдяки цим показникам новий двигун може вважатися одним із найефективніших у світі. Під час руху на постійній швидкості він має особливо високі показники паливної економічності, які можна порівняти з показниками двигунів з робочим об’ємом 1,5 літра.

Новий двигун має високі показники характеристик потужності: максимальна вихідна потужність 103 кВт (140 к.с.) при 6 300 хв-1 і максимальний крутний момент 174 Нм (17,7 кгс) при 4 300 хв-1. Він також має нижчий викид шкідливих газів завдяки двошаровому каталітичному нейтралізатору вихлопних газів, установленому безпосередньо після випускного колектора, і високоточному керуванню складом паливно-повітряної суміші.

Установлюючи новий двигун об’ємом 1,8 літра із системою i-vtec на Civic 8-го покоління, Honda підтримує традицію обладнання передовими технологіями автомобілів доступного цінового сегмента всупереч загальноприйнятій тенденції все найдосконаліше ставити на моделі преміум-класу, згодом роблячи їх доступними й для автомобілів інших цінових діапазонів.