Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Системи безпеки

Безпека автомобіля – головний пріоритет компанії Honda, яка активно веде розроблення технологій, що визначають стандарти безпеки.

Протягом багатьох років компанія впроваджує нові елементи систем активної й пасивної безпеки: ABS, кермове керування всіх коліс, подушки безпеки й технологія контролю перевантажень, які зробили автомобілі Honda одними з найбезпечніших на ринку.

Honda є одним із засновників 5-річного проекту з бюджетом в 10 мільйонів доларів, мета якого – зниження кількості нещасних випадків на дорогах країн, що розвиваються.

Компанія Honda має першу в світі власну криту лабораторію для проведення краш-тестів. Лабораторія розташована в науково-дослідному центрі компанії в Точігі, Японія, і має площу близько 41 000 квадратних метрів. Вона призначена для проведення краш-тестів транспортних засобів різних розмірів, що рухаються з різними швидкостями, а також для моделювання наїздів автомобіля на пішоходів (під час яких використовується манекен Polar II). Випробування проводяться незалежно від погодних умов, що дозволяє скоротити час на дослідження й розробку.

Компанія Honda однією з перших вступила до Європейської хартії з безпеки дорожнього руху (European Road Safety Charter) – основної частину плану Європейської комісії зі зниження числа смертельних випадків на дорогах на 50% до 2010 року.

Безпека ніколи не сприймається в компанії Honda як щось другорядне, і весь модельний ряд пасажирських автомобілів компанії в Європі буде незабаром оснащений найсучаснішими системами активної безпеки.

АСС (адаптивний круїз-контроль)

LKAS (система контролю позиції автомобіля відносно дорожньої розмітки)

CMBS (система запобігання й зменшення шкоди від зіткнень)

Система піднімання капоту (Pop-up Hood)

Інтелектуальна система бачення

 Система контролю сліпих зон (Honda LaneWatch™)