Civic 4D

Двигун
1.6 L SOHC i-VTEC
Паливо
Бензин
Макс. потужність (к.с./минˉ¹)
125/6500
Макс. крутний момент (Нм/минˉ¹)
152/4300
Трансмісія
CVT
Привід
Передній
 • Модель зберегла впізнаваний силует, але в іншому істотно змінилася. У порівнянні з попередником новий Civic додав у розмірах, він став довшим, ширшим та нижчим, що за габаритами ототожнює його з седанами вищого класу. Агресивний дизайн кузова підкреслює спортивний дух новинки.

 • Модель Civic 4D, яка пропонується на ринку України, обладнано збалансованим 1,6 літровим бензиновим двигуном з технологією i-VTEC в парі з трансмісією CVT, що забезпечує високу паливну економічність та динамічний характер автомобіля за різних умов руху.

 • Civic 4D є одним з лідерів в класі за обсягом багажного відділення, який сягнув 519 літрів. Задні сидіння мають роздільні спинки, що складаються в пропорції 60:40. Низька навантажувальна висота і широкий отвір багажного відділення робить користування автомобілем максимально комфортним.

 • Завдяки подовженій колісній базі салон автомобіля став значно просторішим і зручнішим. Збільшення простору оцінять всі пасажири як переднього, так і заднього ряду сидінь.

 • Автомобіль побудований на новій глобальній платформі, завдяки якій він став легшим, більш жорстким, центр тяжіння став нижчим. Сидіння забезпечують поспортивному низьку посадку, а гостре кермо — відчуття абсолютного драйву.

  Кольори екстер'єру:

  Інформаційна лінія

  0 (800) 30 71 71 * (автомобілі та мотоцикли)

  0 (44) 501 54 14 * (силове обладнання)

  * - Дзвінки зі стаціонарних телефонів
  на території України - безкоштовні