Civic 4D

Двигун
1.6 L VTEC
Паливо
Бензин
Макс. потужність (к.с./минˉ¹)
125/6500
Макс. крутний момент (Нм/минˉ¹)
152/4300
Трансмісія
CVT
Привід
Передній
Гарантія
3 роки або 100 тис. км пробігу

Акційна пропозиція!

  • Фірмова мультимедійна система Honda Connect дозволяє залишатись завжди на зв’язку, оскільки забезпечує інтеграцію автомобіля з вашим смартфоном через Apple CarPlay чи Android Auto. Ваш навігатор та улюблена музика завжди з Вами.

  • Цифрову панель приладів обладнано яскравим дисплеєм, на який виводиться вся актуальна інформація щодо витрати пального, швидкості автомобіля, телефонних дзвінків, мультимедійних файлів, попереджуючої інформації чи сигналів від датчиків паркування.

  • Просторий багажник об’ємом 519 літрів, один з найбільших в класі, тому ви не обмежені в перевезенні багажу в далеких подорожах.

  • Сонячних люк притаманний автомобілям вищого класу, але Civіс вже у стандартній комплектації обладнано люком, який наповнює простір всередині автомобіля природнім світлом та затишком.

  • Престижність нового Civic підкреслюється його преміальним розміром. Ззовні автомобіль досягнув розмірів моделі Accord попередніх поколінь. Збільшення розмірів як ззовні, так і всередині збільшило комфорт під час подорожей чи повсякденному користуванні автомобілем та посприяло сприйняттю моделі Civic як гравця вищого класу. При цьому його характер став ще спортивнішим ніж раніше.

    Кольори екстер'єру:

    3D ОГЛЯД