Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

ПЛАНУЄТЕ КУПІВЛЮ АВТОМОБІЛЯ? БУДЬ ЛАСКА ОЗНАЙОМТЕСЬ З ВАЖЛИВОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ! 

 

Перш за все, від імені офіційного дистриб’ютора Honda Motor Co. Ltd в Україні – компанії Прайд Мотор, хочемо подякувати вам за зацікавленість і довіру до автомобілів марки Honda.

Цілком ймовірно, що в даний момент ви розглядаєте питання про зміну свого автомобіля Honda на новий, або розмірковуєте про першу покупку нового автомобіля. Ми, звичайно сподіваємося, що це буде автомобіль Honda.
Маючи більш ніж 25-ти річний досвід роботи з продукцією Honda в Україні, і несучи зобов’язання щодо захисту інтересів власників автомобілів нашого бренду, ми добре розуміємо специфіку цієї діяльності, і вважаємо своїм обов’язком повідомити вам деякі подробиці, які можуть вплинути на ваш комфорт і безпеку.
Сучасний автомобіль – це дуже складний технічний виріб, який не дивлячись на досконалість конструкції і високу надійність, експлуатується в дуже складних умовах і вимагає висококваліфікованого обслуговування і ремонту в разі потреби.
Як показує практика, ринкова економіка надає споживачам різні можливості придбання товарів, в тому числі і автомобілів. Зазвичай, – це офіційні дилерські мережі, організовані під контролем заводів-виробників, які забезпечують максимальний захист інтересів покупців.
Однак, часто існують і інші можливості, що надають наче б то певну економію в момент покупки. Це самостійна покупка автомобіля клієнтом у офіційних дилерів поза межами України, або у так званих «сірих дилерів»*. Також, в деяких країнах виробник може пропонувати моделі, або модифікації, в силу певних причин, недоступні для ринку України. Такі можливості, незважаючи на удавану привабливість, можуть приховувати ризики для Вас.
Пропонуємо Вам разом розглянути можливі варіанти, а також оцінити їх, порівнявши позитивні і негативні моменти, які Ви «купуєте» разом з автомобілем. Впевнені, що ця інформація буде корисною для Вас і допоможе уникнути в майбутньому проблем і непотрібних витрат, розмір яких спрогнозувати заздалегідь практично неможливо.

ЗАВАНТАЖИТИ ЛИСТІВКУ

_________________________________________________________________________________________________

*Довідка: «Сірий дилер» – компанія, яка пропонує послуги з продажу (іноді і з технічного обслуговування) нових автомобілів Honda, без будь-яких на те повноважень виробника або офіційного дистриб’ютора в Україні. Як правило, спеціалізується на продажі автомобілів і інших марок, вигідних для продажу в певний момент часу.

Умовні позначення:  + Позитивні риси;  Негативні риси.

_________________________________________________________________________________________________

ПРИДБАННЯ АВТОМОБІЛЯ У ОФІЦІЙНОГО ДИЛЕРА HONDA В УКРАЇНІ

+ Автомобілі, запропоновані Вам, спеціально розроблені з урахуванням умов українського ринку.

+ Автомобілі імпортуються і проходять митне очищення та сертифікацію з дотриманням всіх законодавчих актів України.

+ Заводська гарантія на автомобіль відповідно до гарантійної політики виробника.

+ Оригінальне походження запчастин і матеріалів для ТО і ремонту Вашого автомобіля.

+ Гарантія якості робіт при проведенні технічного обслуговування і ремонту Вашого автомобіля, базується на суворому дотриманні технологічних процесів технічного обслуговування і ремонту Honda.

+ Висока кваліфікація персоналу, яка постійно підвищується участю в спеціалізованих навчальних програмах Honda.

+ Обов’язкове запрошення для участі в сервісних і від кличних кампаніях, ініційованих компанією Honda Motor Co., Ltd.

+ Своєчасне інформування Вас про всі зміни і рекомендації технічного характеру від виробника, що мають відношення до вашого автомобіля, – з метою збереження вашої безпеки і комфорту.

+ Офіційний дилер завжди буде прагнути забезпечити найвищий рівень обслуговування і заслужити вашу довіру на довгі роки. У той же час, оскільки офіційний дилер працює з дотриманням всіх вимог законодавства України, Ви завжди маєте можливість вирішити можливі суперечливі питання і захистити свої інтереси в офіційному порядку.

+ Сплачені Вами при купівлі автомобіля податки не йдуть в «тінь», а потрапляють до державного бюджету України та працюють на добробут країни.

+ Наявність гарантійної/сервісної книжки та керівництва з експлуатації автомобіля українською мовою дозволить Вам максимально ефективно і безпечно викориcтовувати можливості автомобіля.

+ При купівлі автомобіля в офіційній дилерський мережі Ви отримуєте програму «Підтримка в дорозі» Honda Care.

 Офіційний дилер може не пропонувати деякі моделі, або модифікації автомобілів, що в силу певних причин, недоступні для ринку України, але існують в інших країнах.

_________________________________________________________________________________________________

ОФІЦІЙНІ ДИЛЕРИ HONDA ПОЗА МЕЖАМИ УКРАЇНИ

+ Можливість підтвердити походження Вашого автомобіля.

+ Можливість придбання моделей, або модифікацій автомобілів, недоступних для ринку України.

 Автомобілі вироблені без урахування умов українського ринку.

 Необхідність самостійної доставки, сертифікації, митного очищення автомобіля. З огляду на складність, витратність і певну специфіку в організації зазначених процесів велика ймовірність виникнення проблем на всіх позначених етапах, аж до неможливості завершення митного оформленя (і відповідно, подальшої експлуатації автомобіля в Україні).

 Автомобіль може мати різні варіанти виконання, залежно від географічних і законодавчих особливостей країни, де Ви його купуєте. З цієї причини, купуючи автомобіль за кордоном, який не відповідає зазначеним особливостям України, після повернення додому Ви можете стикнутися з наступними проблемами:

  • певні незручності при експлуатації;
  • вихід з ладу певних деталей і вузлів;
  • труднощі з поставками запасних частин.

 Заводська гарантія, що надається на автомобіль через офіційного дилера, втрачає силу в разі, якщо автомобіль залишає межі території (країни), де він придбаний. З урахуванням територіальних особливостей гарантійних умов, які підтверджуються заводом Honda, гарантія на такі автомобілі не відновлюється в Україні.

 У разі виявлення несправності в таких автомобілях в гарантійний період, у їх власників виникають значні складнощі при вирешенні такої проблеми. Зарубіжні дилери під час продажу автомобілів «на вивезення», як правило, не інформують покупців про ці нюанси. Іншими словами, наші співвітчизники, купуючи автомобілі за кордоном, абсолютно помиляються з приводу збереження гарантії на свої автомобілі в Україні.

 У разі відкличних кампаній, ініційованих виробником, такий автомобіль не зможе прийняти в них участь, що може загрожувати комфортній і безпечній експлуатації автомобіля.

 Відсутність гарантійної/сервіної книжки та керівництва з експлуатації автомобіля на доступній для користувача мові не дозволить правильно і ефективно використовувати всі можливості Вашого автомобіля.

_________________________________________________________________________________________________ 

«СІРІ» ДИЛЕРИ

+ У зв’язку з невідомим походженням, способом доставки і митним оформленням автомобіля, а також відсутністю необхідності забезпечення довгострокових зобов’язань перед покупцем, ціна на автомобіль може бути нижче.

+ Можливість придбання моделей, або модифікацій автомобілів, недоступних для ринку України.

 Автомобілі вироблені без урахування умов українського ринку.

 Продаючи Вам автомобіль «сірий» дилер в дійсності не несе ніяких зобов’язань перед Вами щодо проданої Вам продукції. Як наслідок, Вам не зможуть надати (хоча це може бути задекларовано) наступне:

  • заводську гарантію на Ваш автомобіль;
  • достовірну інформацію про історію Вашого автомобіля і законність його оформлення в Україні;
  • якісне технічне обслуговування і ремонт;
  • оригінальні запасні частини;
  • використання в процесі ремонту і обслуговування оригінальної технологічної документації (такі матеріали поставляються компанією Honda тільки офіційним дилерам);
  • необхідний рівень кваліфікації персоналу.

 У разі відкличних кампаній, ініційованих виробником, такий автомобіль не зможе взяти в них участь, що може  загрожувати комфортній та безпечній експлуатації автомобіля.

 Відсутність гарантійної/сервісної книжки та керівництва з експлуатації автомобіля автомобіля на доступній для користувача мові не дозволить правильно і ефективно використовувати всі можливості Вашого автомобіля.

 Як наслідок вищезазначеного Ви можете стикнутися з тими чи іншими незручностями і проблемами під час експлуатації автомобіля. У разі, якщо у Вас виникнуть непорозуміння з «сірим» продавцем на цей рахунок, захистити свої права споживача офіційним шляхом Ви, на жаль, не зможете.

 В разі припинення діяльності юридичної особи – «сірого» дилера надана ним «гарантія» буде автоматично припинена.

 «Сірий дилер» – явище тимчасове, оскільки він підлаштовується під ситуацію на ринку. Сьогодні він продає автомобілі Honda. Завтра, можливо, йому буде вигідно продавати й обслуговувати іншу марку, а Ви можете опинитися наодинці з можливими проблемами Вашого автомобіля.

_________________________________________________________________________________________________