HONDA PILOT

Двигун
V6 3.0L EarthDreams VTEC+VCM
Тип палива
92
Макс. потужність, к.с./ об.хв.
183 / 6000
Макс. крутний момент
294 / 5000
Трансміссія
cистема интелектуального повного приводу i-VTM4 з активним вектором тяги
Привід
i-VTM4
 • Honda Pilot

  Володар нагороди «Best Buy of 2019» в США у своїй категорії.

  Третє покоління Honda Pilot змінює уявлення про те, яким повинен бути сучасний SUV. Суворий і впевнений зовнішній вигляд в поєднанні з величезними розмірами підкреслюють його лідерство/ перевагу на дорозі.

 • Вражаючий. Розумний. Нестримний

  Нові стильові рішення не залишають Honda Pilot без уваги навколишніх, а просторий 8-місний салон вражає своєю дружністю і комфортом - як для водія, так і для пасажирів.

 • Високий рівень безпеки

  За результатами випробувань американського агентства NHTSA - найбільш вимогливого в світі за кількістю різних тестів, Honda Pilot отримав максимальні 5 зірок за безпеку.

 • Нова система повного приводу

  Система интелектуального повного приводу i-VTM4 з активним вектором тяги

  Перебуваючи за містом, Ви можете бути впевнені, що в змозі швидко і за менший час повернутися в місто на заплановану зустріч, оскільки новий постійний повний привід i-VTM4 дозволить скоротити шлях, використовуючи лісові та польові дороги, і забезпечить надійну прохідність завдяки встановленим режимам руху «Сніг», «Багно», «Пісок».

 • Широкий перелік обладнання преміум-класу, включаючи сучасну інформаційно-розважальну систему Honda Connect та відео систему для задніх пасажирів, додасть більше яскравих і позитивних емоцій під час подорожі. Але найголовніше, куди б Ви не вирушили – Honda Pilot всюди буде на своєму місці, підкреслюючи статус свого власника.

  Кольори екстер'єру:

  Інформаційна лінія

  0 (800) 30 71 71 * (автомобілі та мотоцикли)

  0 (44) 501 54 14 * (силове обладнання)

  * - Дзвінки зі стаціонарних телефонів
  на території України - безкоштовні