HR-V

Двигун
1.5L i-VTEC
Паливо
Бензин
Максимальна потужність (к.с./минˉ¹)
130/6600
Максимальний крутний момент (Нм/минˉ¹)
155/4600
Трансмісія
CVT
Привід
Передній
Гарантія
3 роки або 100 тис. км пробігу
 • Витончений та спокусливий, новий Honda HR-V здатний надати багатовимірне задоволення від володіння з мінімумом компромісів, та максимумом вражень та емоцій.

 • Сучасний дизайн HR-V зверне на себе вашу увагу та розбурхує пристрасть у вашому серці. Його стрімкі лінії були розроблені не тільки для того, щоб автомобіль виглядав вражаюче, але й для того, щоб він був досконалим з точки зору аеродинаміки та економічності.

 • Такі елементи дизайну, як темна хромована передня решітка, гострі фари, заднє хромоване оздоблення та спортивний передній бампер надають елегантний, але потужний вигляд. Отже, незалежно від того, на якій дорозі ви знаходитесь, ваш HR-V буде доречним.

 • Максимально відповідаючи вашому способу життя, HR-V забезпечить вас комфортом та вражаючим простором. Завдяки центральному розташуванню паливного бака автомобіль отримав надзвичайно місткий інтер’єр , а наші нові Magic Seats (Меджік Сітс) стали додатковим свідченням здатності інженерів Honda перевищити очікування клієнтів щодо функціональності та практичності.

  ВІРТУАЛЬНИЙ ТУР:

   

   

   

  ВІДЕО:

  Кольори екстер'єру:

  КОЛЬОРИ ІНТЕРЬЄРУ: