Опис моделі

Мотоцикл Honda VT750 C2B Shadow Black Spirit Ці «кастом-крузери» в американському стилі дуже до душі мотоциклістам всієї Європи. Крім низько посадженого сідла й легкого стилю водіння, вони мають зухвалий вигляд і стиль, який виділяє їх власників із юрби. Лінійка Custom від Honda пропонує наднизькі сидіння, сенсаційні двигуни V-twin і чисті рушійні вали, які не потребують ремонту. Крузери Honda створені для спокійного невимушеного водіння. При їхньому класичному стилі це неймовірно цінна річ, яка надихає абсолютно всіх мотоциклістів – від новачків до колишніх байкерів.

У 2007 Honda випустила популярний VT750DC Shadow Spirit. Заснований на VT750 Shadow, він сприйняв колишній дизайн, який дотримується класичної традиції крузера. Однак Shadow Spirit просунув концепт на крок уперед із іще традиційнішим стилем стріт-рейсера – сухорлявіший низький силует і позиція водія, зміщена до самого низу байка, щоб сповна відчути неприборкану потужність двигуна. Нова система упорскування палива PGM-FI підсилила хід, поліпшивши показники економії палива й викидів, а велике 17’’ переднє колесо зробило його абсолютно впізнаваним на вулицях.

У 2010 Honda з гордістю представляє Black Spirit – яскраву варіацію на тему Shadow Spirit у стилі справжнього «боббера» й у чіткому мінімалістичному дусі. В одному базововому колірному виконанні його зухвалий характер виходить на передній план, роблячи його величезну силу й простий догляд іще приємнішими.

У своєму дизайні Shadow 750 Black Spirit – це данина традиції. Його зрізане заднє крило, трикутний силует, затемнені деталі й гарчання мотора – знак поваги до спадщини, якій не один десяток років.

Для справжніх шанувальників мотоспорту важливий стиль, і жодна недбалість не вибачається. Shadow 750 Black Spirit – це  справжня данина традиції й культурі. Від підтятого хвоста до показного переднього колеса — кожен контур ретельно вивірений по стилю. Його добре виділені вилки й підняті рукоятки забезпечують візуальний центр, який потім переходить до довгого звуженого бака.

Панель приладів установлена поверх блискучого бака. Вона має великий, добре помітний циферблат спідометра, компактний набір сенсорів і світлових індикаторів, а також  досить помітну сріблясту кришку. Сидіння, найнижче в класі 750cc круїзерів, забезпечує глибоку посадку при русі, добрий захват рукояток і відкинуту назад позицію.