Опис моделі VT750 C2S Shadow Spirit

Мотоцикл Honda VT750 C2S Shadow SpiritКастомні круїзери в американському стилі завжди приваблювали європейських поціновувачів мотоциклів. Завдяки зручній низькій посадці й легкій керованості, а також бунтарському характеру й оригінальному стилю, ці мотоцикли дозволяють своїм власникам виділятися з натовпу. Для лінійки кастомних мотоциклів Honda характерні максимально низьке положення сидіння, потужний V-подібний 2-циліндровий двигун і бездоганний у роботі й невибагливий в обслуговуванні карданний вал. Круїзери Honda створені для приємних і розслаблених поїздок. Завдяки оригінальному стилю вони є об’єктом бажань мотоциклістів із абсолютно різними вимогами, починаючи від новачків і закінчуючи запеклими байкерами.

У 2007 році компанія Honda почала випускати популярну модель VT750DC Shadow Spirit. Створена на базі VT750 Shadow, нова модель запозичила у свого прототипу традиційний для круїзерів класичний дизайн. Крім цього, на Shadow Spirit цей дизайн був також суттєво дороблений, результатом чого став традиційніший стиль стріт-роду, строгіший і нижчий профіль із максимально низькою посадкою водія, яка дає йому можливість якнайповніше відчути величезну потужність двигуна. Нова система впорскування PGM-FI зробила мотоцикл динамічнішим, водночас знизивши витрату палива й токсичність вихлопних газів. А завдяки 17-дюймовому передньому колесу мотоцикл одержав прекрасний і ні з чим не порівнянний зовнішній вигляд.

У 2010 році компанія Honda з гордістю представила модель Black Spirit – оригінальну варіацію на тему Shadow Spirit із характерною обрізаною задньою частиною й духом мінімалізму. У єдино можливому однотонному розфарбуванні цей мотоцикл демонструє свій неординарний характер і вражаючі ходові якості, обіцяючи немало приємних емоцій своєму майбутньому власникові.