Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Опис моделі XR150L

Мотоцикл Honda XR150XR150 – новий представник легендарної лінійки позашляхових мотоциклів Honda. XR150 заміняє добре перевірений і випробуваний XR125, пропонуючи зовсім новий, більший, вдосконалений двигун, зміщений колінчатий вал, коромисла на роликових підшипниках, легший поршень і переконструйовану систему охолодження оливи для підвищеної надійності.

Двигун XR150 також обладнаний новим зрівноважним валом, який знижує вібрацію для м’якшого руху, що особливо радує, коли доводиться проводити години за кермом. Цей двигун також має підвищену потужність і 5-ступнічасту коробку передач, які легко перемикати. XR150 також може похвалитися винятковим 12-літровим паливним баком, що дозволяє не перейматися заправленням досить довго. Електричний запуск двигуна полегшує життя за будь-якої погоди, а разюче низька передача дозволяє максимально уповільнити рух, якщо в цьому є потреба.

Цей мотоцикл – надійний, не вимагає значних зусиль і витрат на догляд, а також є одним із позашляхових байків, які можна прилаштувати до руху по дорозі. XR150 також має комфортніше сидіння, сучасну панель приладів, нову фару й покращену конструкцію корпуса. XR150  надійний, тривкий, легкий і жвавий мотоцикл, що не боїться бруду.