Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Опис моделі Africa Twin Adventure Sports

Подорож починається в кінці дороги! Нова Africa Twin Adventure Sports

 

За 30 років мотоцикл Honda Africa Twin встановив стандарт для мотоциклів ендуро зі всього світу.

CRF1000L Africa Twin Adventure Sport не боїться найгірших доріг у світі, нічого не може стримати його. Північ, Захід, Схід або Південь, куди б ви не поїхали, цей мотоцикл обладнаний, щоб доставити вас у будь-яке місце. 

Маючи більш місткий паливний бак, об'ємом 24,2 л, що забезпечує вражаючі 500 км безперервної їзди, мотоцикл 2018 Honda CRF1000L Africa Twin Adventure Sports дозволить вам подорожувати в пошуках пригод набагато далі, ніж будь-коли.

Надзвичайно широкі можливості Africa Twin Adventure Sports починаються з самого двигуна, здатного впоратися з будь-якою off-road ситуацією, чудово показав себе на шосе, як під час тривалих турів, так і в коротких поїздках по справах. Мотоцикл забезпечує оптимальний баланс між потужністю, крутним моментом, вагою і габаритами.

Придатна для використання в повсякденних поїздках або подорожі продуктивність 4-клапанного 998-кубового рядного 2-циліндрового Unicam захована в надзвичайно компактній оболонці. Це результат копіткої роботи по упаковці всіх елементів в єдину, щільно збиту систему. Наприклад, помпа системи охолодження вбудована в кришку зчеплення і приводиться в дію валом балансира. В результаті, довжина двигуна не перевищує довжину популярного мотора Honda об'ємом 500 куб.см., а низька висота агрегату дозволила збільшити кліренс до 270 мм.

Ще одне з нововведень 2018: допрацьована камера повітряного фільтра поліпшила прийомистість мотора на середніх оборотах - як, до речі, і полегшений балансовий вал. З підвищенням обертів оновлена ​​випускна система тепер видає ще більш хвилюючий звук двигуна, а заодно - сприяє збільшенню продуктивності силової установки.

Інше значне доповнення моделі 2018 року - нова система Throttle By Wire (TBW), поява якої додала 3  їздових режиму, що перемикаються, для вибору характеру двигуна і його віддачі відповідно до умов їзди. Також з нового - розширений функціонал системи Honda Selectable Torque Control (HSTC).

Модифікація з унікальною автоматичною трансмісією Honda DCT (Dual Clutch Transmission) має ручний режим перемикання - дозволяє райдеру управляти вибором ступенів коробки передач за допомогою кнопок на лівому рульовому пульті - і два автоматичні режими. Режим «D» пропонує оптимальний баланс між паливною економічністю і комфортною їздою, тоді як режим «S» дозволяє насолодитися спортивною їздою і має три різних рівня. Трансмісія DCT також прекрасно підготовлена ​​для використання на бездоріжжі - для цього на кермі мотоцикла є клавіша «G», натиснувши яку в будь-якому режимі DCT змінює алгоритм роботи трансмісії для миттєвої передачі крутного моменту на заднє колесо.

Жорстка і разом з тим досить гнучка напівдуплексна сталева рама Africa Twin володіє ідеальним балансом між стабільністю поведінки на високих швидкостях і першокласними позашляховими здібностями. Мотор закріплений в рамі в шести точках, що гарантує мінімальний рівень вібрацій і позбавляє від необхідності використовувати рульовий демпфер. Нова літієво-іонна АКБ легше на 2.3 кг, і версія Adventure Sports містить додатково безліч змін для кращого поведінки на бездоріжжі і витривалості.

Повністю регульована перевернута вилка Showa з пір'ям діаметром 45 мм, повністю регульований задній моноамортизатор, два передніх радіальних 4-поршневих супорта Nissin і 310-міліметрові плаваючі гальмівні диски пелюсткової типу залишилися до 2018 року без змін. Переднє 21-дюймовий і заднє 18-дюймовий спиць колеса тепер зроблені з нержавіючої сталі і готові до використання позашляхових шин з агресивним малюнком протектора.

Подвійний світлодіодний фара підкреслює оригінальний образ Africa Twin, висота по сідлу збільшена на 50 мм в порівнянні зі стандартною моделлю, так що регулювання тепер дозволяє вибирати її на рівні 900 або 920 мм.

На честь 30-річного ювілею оригінальної моделі XRV650 мотоцикл доступний тільки в ексклюзивному триколірному розфарбуванні, що виділить вас на загальному тлі, де б ви не подорожували.