Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Опис моделі CRF1000A / CRF1000D

Легендарний туристичний ендуро набув
значного оновлення у 2018 році: - Електронний газ Throttle By Wire, - 3 їздових режими, - розширений функціонал системи Honda
Selectable Torque Control, - оптимізована віддача потужності

Модель стала легше на 2 кг і відрізняється декількома поліпшеними деталями і елементами - для вдосконалення досвіду володіння і управління цим мотоциклом.

Оновлений CRF1000L готовий до установки позашляхових шин.

Секрет широких можливостей CRF1000L Africa Twin криється в моторі моделі, який однаково добре почуває себе на бездоріжжі, в далеких поїздках і в будь-яких інших ситуаціях. Двигун пропонує оптимальний баланс між потужністю, крутним моментом, масою і габаритами.

Незважаючи на компактні розміри, 998-кубовая рядна «двійка» з системою Unicam володіє гідною продуктивністю. Невеликі розміри силової установки - результат розумного компонування двигуна. Як приклад, розміщення водяної помпи в корпусі зчеплення або використання балансирних валів в тому числі і для приводу водяного і масляного насосів. В результаті двигун CRF1000L має таку ж довжину, як вдвічі менше об'ємний 500-кубовий мотор Honda, а невелика висота силової установки дозволила зробити дорожній просвіт Africa Twin на рівні 250 мм - вкрай важливий для туристичного ендуро показник.

Ще одне з нововведень 2018: допрацьована камера повітряного фільтра поліпшила чуйність мотора на середніх оборотах - як, до речі, і полегшений балансовий вал. З підвищенням обертів оновлена ​​випускна система тепер видає ще більш хвилюючий звук двигуна, а заодно - сприяє збільшенню продуктивності силової установки.

Інша значне доповнення моделі 2018 року - нова система Throttle By Wire (TBW), поява якої додало 3 їздових режиму, які можна перемикати, для вибору характеру двигуна і його віддачі відповідно до умов їзди. Також з нового - розширений функціонал системи Honda Selectable Torque Control (HSTC).

Модифікація з унікальною автоматичною трансмісією Honda DCT (Dual Clutch Transmission) має ручний режим перемикання - дозволяє райдеру управляти вибором ступенів коробки передач за допомогою кнопок на лівому рульовому пульті - і два автоматичні режими. Режим D пропонує оптимальний баланс між паливною економічністю і комфортною їздою, тоді як режим S дозволяє насолодитися спортивною їздою і має три різних рівня. Трансмісія DCT також прекрасно підготовлена ​​для використання на бездоріжжі - для цього на кермі мотоцикла є клавіша G, натискання якої в будь-якому режимі DCT змінює алгоритм роботи трансмісії для миттєвої передачі крутного моменту на заднє колесо.

AFRICA TWIN – це унікальний мотоцикл, який не має аналогів. Модель поєднує в собі видатні позашляхові ендурівські можливості, комфорт справжнього турера, а також відмінну керованість, маневреність і динаміку – властиві міському мотоциклу. Africa Twin – це баланс позашляхових і туристичних характеристик, що дозволяють райдеру відчувати себе впевнено в будь-якій ситуації – чи на тісних міських вулицях, чи на звивистих гірських серпантинах, піщаних дюнах або в умовах жорсткого бездоріжжя.

З новою AFRICA TWIN твої можливості безмежні !