Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Опис моделі VFR1200X Crosstourer

Crosstourer поєднує в собі вражаючі ходові характеристики спорт-турера й пряму, комфортабельну посадку, а також маневровість ендуро. І все це приправлене гострим соусом із унікального двигуна V4 і модернізованої трансмісії з двома зчепленнями DCT.

Команда розробників під керівництвом Йоске Хасегава (Yosuke Hasegawa) прагнула створити мотоцикл, який дав би власникові відчуття виклику й пригоди. Своєрідним девізом конструкторів стала фраза: «Я можу це зробити. Для мене немає недосяжних куточків». Японські інженери зробили все, щоб новий байк був однаково добрий як на швидких асфальтованих шосе, так і в поїздці до віддаленого пункту призначення в горах.
 
Crosstourer має риси спорт-туристів, наприклад, потужний двигун V4 (як у VFR1200F). А також енергоємні довгохідні підвіски й пряму комфортабельну посадку в найкращих традиціях мотоциклів ендуро. Мікс двох мотоциклетних жанрів робить Crosstourer справді унікальним супутником, адже довгохідна підвіска забезпечує високий комфорт руху й добру керованість на ґрунті, а пряма посадка забезпечує пілотові прекрасний огляд і дозволяє менше стомлюватися в дорозі.

Crosstourer урухомлюється V-подібним 4-циліндровим двигуном, який прекрасно поєднується з новітньою трансмісією DCT із двома зчепленнями. Нова КПП дає можливість перемикатися як у ручному (за допомогою клавіш на кермі), так і в повністю автоматичному режимах. При цьому навіть у автоматичному режимі пілот може в будь-який момент змінити передачу, після чого трансмісія сама повернеться у автоматичний режим. Опційно байк можна обладнати й системою трекшн-контролю TCS, яка не дозволяє рушійному колесові пробуксовувати й додає пілотові впевненості при рухові слизькими поверхнями. Додайте сюди фірмову комбіновану ABS  і зможете отримати по-справжньому всепогодний байк, готовий до будь-яких випробувань.    

Crosstourer встановлює нові стандарти в класі важких туристичних ендуро. Він пропонує унікальну комбінацію двигуна V4 і неперевершених технологій, таких як комбінована ABS, трекшн-контроль TCS, трансмісія DCT. Пригода починається тут!