Опис та фото: CB1000R

  Опис CB1000R

  ІНШИЙ ЗВІР

  Neo Sports Café еволюціонував. CB1000R зазнав цілковитого рестайлінгу, і перше, що впадає у вічі — оновлена фара зі стриманим дизайном та елегантним обрамленням. Кришки радіатора з полірованого алюмінію стали ще компактнішими і спрямованими вперед. Така ж особливість дизайну проглядається і в мінімалістичному підрамнику. Усі світлові прилади — світлодіодні, а задля легшого керування функціями навігації, телефону, роботи з повідомленнями та відтворення музики під час руху новий 5-дюймовий TFT-екран можна підключити до системи керування голосом за допомогою смартфона Honda Smartphone Voice Control*.

  Рядний чотирициліндровий двигун розвиває пікову потужність у 107 кВт за 10 500 об/хв та крутний момент 104 Н·м і вирізняється плавною реакцією дросельної заслінки. Електронна система керування дросельною заслінкою Throttle By Wire (TBW) дає змогу використовувати три попередньо запрограмовані режими руху — STANDARD, RAIN і SPORT, також доступний користувацький режим USER із трьома рівнями налаштувань потужності двигуна, гальмування двигуном та параметрів системи регулювання крутного моменту Honda Selectable Torque Control (HSTC). Побудована за схемою 4-2-1 випускна система впритул прилягає до двигуна; на частоті понад 5500 об/хв вона видає глибокий і натуральний звук, що цілком пасує до вражаючого прискорення по мірі нарощування потужності. Регульована вилка Showa Separate Function Fork Big Piston (SFF-BP) забезпечує високий рівень контролю, а задня підвіска являє собою консольний маятник з амортизатором. Плаваючі подвійні диски передніх гальм діаметром 310 мм працюють у парі з радіальними чотирипоршневими супортами. У поєднанні з антиблокувальною гальмівною системою ABS вони розвивають неймовірне гальмівне зусилля та забезпечують відчуття контролю за будь-яких умов руху.

  CB1000R, мінімалістична конструкція якого позбавлена усього зайвого, створений для рафінованої насолоди від поїздок. Тактильні відчуття, враження та звук відкривають двері у світ захопливого і динамічного руху вперед. А після подорожі можна годинами милуватися зосередженими довкола чотирициліндрового двигуна численними деталями, об’єднаними у формі унікального мотоцикла.

  Доступні кольори