CB125F: ОГЛЯД І ФОТО

  ОПИС CB125 (2018)

  62900 грн

  Твій шлях до свободи !

  Малокубатурний мотоцикл CB125 популярний і серед початківців, і серед досвідчених мотоциклістів. Елегантний і сучасний, він має неповторний стиль і харизму. Зовнішній вигляд і якість складання, властиві потужним агрегатам, поєднуються в ньому зі зручністю й простотою використання. Серед інших якостей CB125 – комфортабельність, надійність і економічність.

  CB125 обладнаний інжекторним двигуном із повітряним охолодженням, який забезпечує достатню потужність і крутний момент для впевненої поїздки із задоволенням. 5-ступінчаста трансмісія забезпечує повний контроль руху. CB125 дбайливо використовує паливо, піклуючись про довкілля й про гаманець власника.

  Легкий, компактний і маневровий, цей мотоцикл ідеальний для щоденних поїздок містом. Дискові гальма на передньому колесі й барабанні на задньому забезпечують стійкий, упевнений рух. Легкосплавні диски коліс із п’ятьма шпицями не тільки легко мити й просто обслуговувати, вони ще й сприяють відчуттю м’якості руху.

  Водити CB125 природно й зручно: підняте кермо й низьке сидіння створюють можливість для водія сидіти прямо, а також забезпечують добру оглядовість. Для пасажира теж достатньо місця.

  ДОСТУПНІ КОЛЬОРИ

  Інформаційна лінія

  0 (800) 30 71 71 * (автомобілі та мотоцикли)

  0 (44) 501 54 14 * (силове обладнання)

  * - Дзвінки зі стаціонарних телефонів
  на території України - безкоштовні