CB300R

  Honda CB300R Neo Sports Cafe — ідеальний претендент на роль першого мотоцикла. Вага мотоцикла лише 146 кг — з такою масою впорається навіть тендітна дівчина, а в поєднанні з поступливим характером, вивіреною посадкою, відточеною керованістю та надзвичайно високою якістю виготовлення, Honda CB300R стане чудовим придбанням і надійним партнером на роки. Доступний мотоцикл може бути стильним і яскравим. Звикайте до витонченості та високої якості з самого початку!

  Чудовий крутний момент

  Одноциліндровий двигун об’ємом 286 см3 — еталон надійності та ефективності. У поєднанні з сучасним уприскуванням, рідиннім охолодженням та 4-клапанною головкою блоку, він відрізняється не тільки економічністю, але й впевненою тягою в будь-якому діапазоні обертів. А значить, в будь-якій ситуації. Реакція на поворот рукоятки газу буде передбачуваною та чіткою.

  Ідеальний партнер

  Сталева рама в основі мотоцикла з тонких труб і литих елементів: їх поєднання забезпечує ідеальний баланс між крутильною жорсткістю і масою. Вилка перевернутого типу з трубами діаметром 41 мм дозволяє відчувати себе впевнено під час крутих поворотів, а задній моноамортизатор з п’ятьма ступенями регулювання преднатяга пружини готовий до будь-яких навантажень. Додайте також комфортне сідло, що підходить для невисоких райдерів та пряме кермо, і отримаєте один з кращих дорожніх мотоциклів. Сучасний вигляд мотоцикла підкреслює повністю світлодіодна оптика, доповнена яскравими ходовими вогнями, і відсутністю хромованих елементів в оформленні — їх місце займають стильні декоративні елементи з матовим алюмінієвим покриттям.

  Впевненість та безпека

  Дискові гальма — вражають! Всього кілька років тому опозитний 4-поршневий супорт з жорстким і одночасно легким радіальним кріпленням був прерогативою спортбайків, сьогодні — компанія Honda зробила цю технологію доступною і для 300-кубового дорожнього мотоцикла. Потенціал гальмівних механізмів Honda CB300R Neo Sports Cafe може претендувати на звання кращого в класі, а сучасна ABS забезпечить стабільність при екстремальних гальмуваннях.

  Доступні кольори