CB500F: ОГЛЯД І ФОТО

  ОПИС CB500F

  ОБИРАЙТЕ ВЖЕ СЬОГОДНІ, ЯКИМ ПІЛОТОМ ВИ БУДЕТЕ ЗАВТРА

   

  CB500F — мотоцикл у його первісному стані, позбавлений усього зайвого. Компактний та агресивний дизайн виставляє напоказ двигун із паралельним розташуванням двох циліндрів, а широко розставлені рукоятки вигнутого керма підкреслюють належність до класу «стрітфайтерів». Паливний бак зі скульптурними обрисами став менш габаритним, але попри це його місткість дасть вам змогу проводити більше часу на дорозі. А нова чітка графіка виділяється на фоні ефектного лакофарбового покриття незалежно від обраного кольору.

  Його 8-клапанний двигун із паралельним розташуванням двох циліндрів та рідинним охолодженням розвиває 47 к.с. за 8600 об/хв, а піковий крутний момент становить 43 Н·м за 6500 об/хв. Варто зазначити, що високе значення крутного моменту доступне одразу після початку руху в нижньому й середньому діапазонах частот обертів, завдяки чому мотоцикл швидше набирає швидкість. Повітрозабірник спрямовує потік повітря в систему впорскування пального PGM-FI, а випускна система швидко й ефективно виводить відпрацьовані гази. Конструкцію внутрішньої камери глушника удосконалили задля підвищення ефективності та оптимізації звучання, додавши впевнених характерних ноток, що поліпшують враження від керування і слугують джерелом захопливих емоцій у разі перемикання шестиступеневої коробки передач за високої частоти обертів. Крім того, як і в старших моделях, проковзуюче зчеплення з підтримкою полегшує перемикання на вищу передачу та запобігає блокуванню заднього колеса в разі жорсткого вмикання нижчої передачі в процесі уповільнення.

  Як і високоякісний задній моноамортизатор типу Pro-Link, вилка передньої підвіски діаметром 41 мм має функцію регулювання попереднього навантаження пружин. Чіткий інверсний РК-дисплей панелі приладів з індикатором поточної передачі та рекомендації щодо перемикання на вищу передачу забезпечує швидкий доступ до інформації. Сигнал екстреної зупинки Honda (ESS) миттєво попередить інших водіїв у разі раптового гальмування. Модулятор системи ABS автоматично виявляє різке гальмування на швидкості від 56 км/год та активує передню й задню аварійну світлову сигналізацію, щоб попередити водіїв інших транспортних засобів. Довершальним штрихом преміум-класу слугують світлодіодні світлові прилади включно з покажчиками повороту.

  Доступні кольори: