CB500X (2018): ОГЛЯД І ФОТО

  ОПИС МОДЕЛІ CB500X (2018)

  189000 грн

  Універсальний мотоцикл для райдерів категорії А2 із 35-кіловатним двигуном CB500X 2016 року отримав ще виразніше позашляхове екіпірування завдяки вдосконаленому захисту від вітру та більш високому вітровому склу. Також в числі вдосконалень збільшений паливний бак, світлодіодне освітлення, передня підвіска із налаштуванням попереднього навантаження пружини та регульований важіль гальма. CB500X 2017 року, приведений у відповідність до норм EURO4, буде доступний у трьох нових кольорах. Крім того, на ньому встановлено новий глушник, який надає мотоциклу довершеного вигляду.

  Завдяки універсальним динамічним характеристикам, захопливому дизайну, доступній ціні та низьким експлуатаційним витратам двоциліндровий CB500X може стати чудовим аргументом, щоб закохатися у мотоцикли раз і назавжди. Вертикальна посадка, зручне положення для керування, солідний об’єм паливного бака та великий хід підвіски наповнюють справжнім відчуттям пригод кожну подорож, і роблять це однаково добре як під час повсякденних поїздок, так і під час вилазок на вихідні.

  Більш того, легке набирання обертів та універсальні характеристики його двигуна, внутрішня конструкція якого розроблена на базі двигунів CBR600RR та CBR1000RR, гідно оцінять не лише райдери-початківці, а й досвідчені мотоциклісти, які шукають легкий, практичний та економічний універсальний мотоцикл.

  Вдосконалена версія CB500X випуску 2016 року завдяки виразній позашляховій стилістиці, функціональності та економічності має шанс стати більш ніж привабливою пропозицією, яка поєднує чудові універсальні характеристики із духом пригод та доступною ціною.

  Тоді як його двигун DOHC об’ємом 471 куб.см, який забезпечує потужність 35 кВт і проходження 29,4 км/л, і сталева діагональна трубчата рама (diamond-tube) залишилися незмінними, дизайн CB500X 2016 року був оновлений за рахунок встановлення вітрового скла більшого розміру та деталей преміум-класу – світлодіодної фари і світлодіодного заднього ліхтаря.

  Завдяки дещо більшому об’єму паливного бака збільшено запас ходу, а вдосконалені елементи, такі як відкидна кришка паливного бака, регульований важіль гальма, сидіння з новим дизайном та ключ запалювання, подібний до ключа автомобіля (‘wave’ style), подарують власнику справжнє задоволення. Також покращені характеристики руху завдяки можливості регулювання попереднього навантаження пружини вилки, оптимізованому зусиллю демпфірування заднього амортизатора та оновленій конструкції барабана трансмісії для більш плавного перемикання передач.

  Модель 2017 року доступна у трьох кольорах: сріблястому (Sword Silver Metallic), червоному (Candy Rose Red) та оранжевому (Nitric Orange). На ньому встановлено новий глушник, який надає мотоциклу більш сучасного вигляду. CB500X 2017 року відповідає стандарту EURO4. Допустимий вміст шкідливих речовин у відпрацьованих газах, таких як окис вуглецю, вуглеводні та окис азоту, визначений стандартом EURO4, є майже у двічі меншим порівняно зі стандартом EURO3.

  Інформаційна лінія

  0 (800) 30 71 71 * (автомобілі та мотоцикли)

  0 (44) 501 54 14 * (силове обладнання)

  * - Дзвінки зі стаціонарних телефонів
  на території України - безкоштовні