Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

11-ий Гран-Прі MotoGP Чехії: п'єдестал належить Honda!

11-ий Гран-Прі MotoGP Чехії: п'єдестал належить Honda!
15 серпня 2011
Опівдні 14 серпня 2011 року представники Honda зайняли всі три місця на п'єдесталі за результатами перегонів на трасі в Брно. Кейсі Стоунер (Repsol Honda) залишив позаду колегу по команді Андреа Довізіосо (Repsol Honda) і записав на свій рахунок шосту перемогу цього року. Уперше в трійці переможців окремої гонки MотоGP опинився Марко Симончеллі (San Carlo Honda Gresini).

Стоунер чотири кола підряд на 2 сек. випереджав Довізіосо, за яким ішов Лоренцо. До половини дистанції Стоунер вигравав уже 5 секунд, а в якийсь момент відриву — навіть понад 8 секунд, але фінішну лінію перетнув першим усього на 6,5 секунд раніше за Довізіосо.

Кейсі Стоунер (Repsol Honda), переможець 11-го Гран-Прі MотоGP у Чехії: "Ми розуміли, що маємо серйозні шанси зайняти місця на п'єдесталі, але не очікували зайняти їх усі! Я обійшов Хорхе, а коли, на жаль, із гонки вибув Даніні, я відразу пішов на скорочення розриву й зробив це дуже швидко. Решта — справа техніки. Дуже шкода Даніні! Думаю, він важко переживає сьогоднішню поразку".

Андреа Довізіосо (Repsol Honda), друге місце: "Коли з дистанції зійшов Даніні, я намагався не відпустити Кейсі, але припустився помилки на 13-ому колі, ледве не вилетів із треку і втратив контакт. У цей момент Кейсі пішов у відрив настільки, що його вже не можна було наздогнати. Але однаково, спасибі Honda і команді за чудову роботу!"

Марко Симончеллі (San Carlo Honda Gresini), третє місце: "Наша команда завжди вірила в себе, що й дало такі результати. Хочу подякувати їй, Honda і всім, хто підтримував і вірив у мене!"

Автомотодром у Брно — традиційне місце проведення Гран-Прі Чехії, єдиного етапу MotoGP на території Східної Європи. Траса довжиною 5403 м і шириною 15 м має вісім правих і шість лівих поворотів. Довжина її найдовшої прямої ділянки — усього 636 м. Гонка в класі MotoGP триває 22 кола (118,866 км).

У світовому заліку MотоGP представники Honda посідають сьогодні лідируючі позиції:

1-е місце (Стоунер, 218 очок) і 3-е місце (Довізіосо, 163 очки).

Наступний чемпіонат Гран-Прі відбудеться в Індіанаполісі (США) 28 серпня 2011 року.