Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

13-ий гран-прі MotoGP у Мізано: Дві перемоги Honda

13-ий гран-прі MotoGP у Мізано: Дві перемоги Honda
05 вересня 2011
4 вересня 2011 року на подіумі Чемпіонату Гран-Прі Сан-Марино в Мізано (Італія) два місця з трьох знову дісталися представникам команди Honda. Побратими по команді Repsol Honda Даніні Педроса й Кейсі Стоунер зайняли друге й третє місця відповідно.

Зайнявши поул-позицію на кваліфікації, Стоунер міг розраховувати на четверту перемогу підряд і на закріплення лідерства на Чемпіонаті світу. Але оскільки й Стоунер, і Лоренцо, і Педроса уклалися в 0,18 на кваліфікації, то й гонка обіцяла бути "щільною".  

Загальна картина змінилася в першому ж повороті, коли Лоренцо твердо намірився перехопити ініціативу, незважаючи на всі старання Стоунера й Педроса. Він вийшов уперед, і становище залишалося незмінним усі 28 кіл. Лоренцо фінішував першим.

Даніні Педроса (Repsol Honda), друге місце: "Добре пройшла друга половина гонки. Хорхе був сьогодні на висоті, але і я був у формі, щоб коло за колом поліпшувати свій час і доганяти Кейсі. Я обігнав його й утримував темп до самого фінішу, зайнявши ще одне друге місце за останні два тижні, що зовсім непогано: це були два дуже відповідальні перегони підряд. Не виключено, що сьогоднішні поки що взагалі  були найнапруженішими в сезоні, бо кола чергувалися з безліччю ділянок різкого гальмування".

Кейсі Стоунер (Repsol Honda), третє місце: "Після недавніх гонок у Лагуні й Брно, де мені довелося докладати занадто багато зусиль і кермувати жорсткіше ніж звичайно, до другої половини сьогоднішньої гонки я просто стомився. І дуже радий, що піднявся на подіум".        

У світовому заліку МотоGP гонщики на Honda складають сьогодні майже всю першу п'ятірку: Педроса  2 ( 20 очок), Стоунер  3 (16 очок), Симончеллі  4 (13 очок) і Довізіосо  5 (11 очок).

Мізано (Республіка Сан-Маріно). Траса побудована в 1969 і переобладнана в 2007 році.

Довжина: 4180 м, ширина: 12 м. Має 16 поворотів (10 правих і 6 лівих).

Найдовша пряма ділянка: 565 м. Рекорд проходження траси: Кейсі Стоунер (2008).

14-й Чемпіонат Гран-Прі Gran Premio De Aragon відбудеться в Арагоні (Іспанія) 18 вересня.