15-ий Гран-Прі MotoGP на треку Мотегі: Даніні Педроса перемагає на батьківщині Honda

15-ий Гран-Прі MotoGP на треку Мотегі: Даніні Педроса перемагає на батьківщині Honda
05 жовтня 2011
2 жовтня 2010 року на "рідному" для Honda треку "Twin Ring" Motegi у Японії перемогу одержав Даніні Педроса з команди Repsol Honda. Нова перемога в напружених перегонах MotoGP стала для пілота вже третьою цього року. Його побратим по команді Кейсі Стоунер цього разу прийшов до фінішу третім.

Даніні Педроса, Repsol Honda (1-е місце): "Я в захваті від перемоги, бо в Мотегі вона стала першою для команди Repsol Honda і для мене особисто! Гонка від самого початку була незвичайною: Стоунер і Дові були дуже швидкісними на декількох перших колах і пішли вперед, але потім у Кейсі виникли проблеми, і Андреа його обійшов. Я залишився один на один впритул до Лоренцо й постарався використовувати всі можливості, щоб вирватися вперед".

Кейсі Стоунер, Repsol Honda (3-е місце): "Загалом у цей день нас супроводжувала удача. Ми дуже добре стартували, непогано пройшли декілька перших кіл, і я навіть мав невелику перевагу. Зараз я розраховую на гонку в Phillip Island. Потрібно захистити титул чемпіона й до того ж я хочу перемагати у всіх змаганнях, у яких беру участь".

"Twin Ring" Motegi — власний трек Honda, побудований у 1997 році в гористій місцевості за 150 км на північ від Токіо. Траса довжиною 4,8 км прийняла перші міжнародні перегони в 1999 році. Гран-прі Японії проводяться на ній з 2004 року. Найдовша пряма становить 762 м, траса нараховує 6 лівих і 8 правих поворотів.

У світовому заліку МотоGP гонщики на мотоциклах Honda займають сьогодні три перші місця з п'яти: Стоунер 1 (300 очок), Довізіосо 3 (196) і Педроса 4 (195 очок).

16-й Чемпіонат MotoGP відбудеться 16 жовтня на Phillip Island в Австралії.