Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

ACURA ПРЕДСТАВИЛА ПРОТОТИП MDX 2014 НА ПІВНІЧНОАМЕРИКАНСЬКОМУ МІЖНАРОДНОМУ АВТОСАЛОНІ (NAIAS)

ACURA ПРЕДСТАВИЛА ПРОТОТИП MDX 2014 НА ПІВНІЧНОАМЕРИКАНСЬКОМУ МІЖНАРОДНОМУ АВТОСАЛОНІ (NAIAS)
18 січня 2013
Прототип демонструє дизайн третього покоління популярного 7-місного SUV класу «люкс» Acura MDX. Нова модель буде доступна в США, починаючи із середини 2013 року. MDX буде випущений як у повнопривідній, так і в передньопривідній версіях.

«Наша мета — розвивати й без того гарну динаміку MDX, при цьому підвищуючи економію палива й роблячи автомобіль іще розкішнішим, – підкреслив віце-президент по маркетингу Майк Аккавітті. – Проробивши велику роботу в 2012-му, цього року ми запускаємо наш флагманський седан RLX, а пізніше – новий розкішний MDX.  Ми з оптимізмом дивимося в майбутнє й із нетерпінням чекаємо на події 2013 року».

«Aero Sculpture» («Повітряна скульптура») – дизайн-концепція прототипу MDX 2014 – втілює ідею розумного, компактного й елегантного преміум-авто. Лаконічні чіткі лінії в поєднанні з ефектними деталями (такими як світлодіодні фари) надають автомобілю впевненого розкішного вигляду. «Легкість» MDX 2014 підтверджується його аеродинамічними властивостями, які на 16% вищі, аніж у попередника MDX 2013.

Завдяки збільшеній колісній базі, а також формі кузова, MDX 2014 одержав ще просторіший салон із додатковим простором для пасажирів у другому ряду й із поліпшеним доступом до третього ряду сидінь.

«Хоча ми поки не демонструємо інтер'єр, але можу вас запевнити, що він поєднуватиме функціональність, комфорт, розкіш й ідеальну шумоізоляцію», – додав Джон Ікеда, головний конструктор Acura Design Studio.

Ходова частина в Acura MDX 2014 повністю оновлена, включаючи елементи підвіски, що додає динаміки в характер автомобіля. Новий 3,5-літровий двигун V-6 I-VTEC з безпосереднім упорскуванням і системою VCM (гнучке керування циліндрами двигуна) демонструє більшу продуктивність при економічній витраті палива.

Новий MDX 2014 буде обладнаний системами активної й пасивної безпеки, які включають фірмову конструкцію кузова ACE™, систему попередження про небезпеку зіткнення (FCW), асистент по контролю сліпих зон (BSI), активний круїз-контроль (ACC) й інші системи безпеки. Автомобіль має всі характеристики для одержання «5 зірок» від NHTSA і рейтингу Top Safety Pick + від IIHS.

Також у MDX 2014 буде реалізований увесь набір сучасних інформаційних функцій, які допомагають синхронізувати сучасні пристрої із системами автомобия.

Виготовлятиметься автомобіль на заводі в Лінкольні (Алабама, США).

Інформація про Acura

Acura – преміальний автомобільний бренд, який розвивається в Америці найшвидше й продемонстрував 26,7% річного приросту в 2012 році (найкращий річний результат продажів із 2007 року). Модельний ряд Acura представлено шістьома автомобілями: розкішним седаном TL, спортивним седаном і універсалом TSX, компактним ILX, 5-місним кроссовером RDX, 7-місним MDX і новим флагманським седаном RLX, який з'явиться в продажу в березні 2013 року. В Україні продаж Acura стартує в 2014 році.