ACURA ПРЕДСТАВИЛА ПРОТОТИП MDX 2014 НА ПІВНІЧНОАМЕРИКАНСЬКОМУ МІЖНАРОДНОМУ АВТОСАЛОНІ (NAIAS)

ACURA ПРЕДСТАВИЛА ПРОТОТИП MDX 2014 НА ПІВНІЧНОАМЕРИКАНСЬКОМУ МІЖНАРОДНОМУ АВТОСАЛОНІ (NAIAS)
18 січня 2013
Прототип демонструє дизайн третього покоління популярного 7-місного SUV класу «люкс» Acura MDX. Нова модель буде доступна в США, починаючи із середини 2013 року. MDX буде випущений як у повнопривідній, так і в передньопривідній версіях.

«Наша мета — розвивати й без того гарну динаміку MDX, при цьому підвищуючи економію палива й роблячи автомобіль іще розкішнішим, – підкреслив віце-президент по маркетингу Майк Аккавітті. – Проробивши велику роботу в 2012-му, цього року ми запускаємо наш флагманський седан RLX, а пізніше – новий розкішний MDX.  Ми з оптимізмом дивимося в майбутнє й із нетерпінням чекаємо на події 2013 року».

«Aero Sculpture» («Повітряна скульптура») – дизайн-концепція прототипу MDX 2014 – втілює ідею розумного, компактного й елегантного преміум-авто. Лаконічні чіткі лінії в поєднанні з ефектними деталями (такими як світлодіодні фари) надають автомобілю впевненого розкішного вигляду. «Легкість» MDX 2014 підтверджується його аеродинамічними властивостями, які на 16% вищі, аніж у попередника MDX 2013.

Завдяки збільшеній колісній базі, а також формі кузова, MDX 2014 одержав ще просторіший салон із додатковим простором для пасажирів у другому ряду й із поліпшеним доступом до третього ряду сидінь.

«Хоча ми поки не демонструємо інтер'єр, але можу вас запевнити, що він поєднуватиме функціональність, комфорт, розкіш й ідеальну шумоізоляцію», – додав Джон Ікеда, головний конструктор Acura Design Studio.

Ходова частина в Acura MDX 2014 повністю оновлена, включаючи елементи підвіски, що додає динаміки в характер автомобіля. Новий 3,5-літровий двигун V-6 I-VTEC з безпосереднім упорскуванням і системою VCM (гнучке керування циліндрами двигуна) демонструє більшу продуктивність при економічній витраті палива.

Новий MDX 2014 буде обладнаний системами активної й пасивної безпеки, які включають фірмову конструкцію кузова ACE™, систему попередження про небезпеку зіткнення (FCW), асистент по контролю сліпих зон (BSI), активний круїз-контроль (ACC) й інші системи безпеки. Автомобіль має всі характеристики для одержання «5 зірок» від NHTSA і рейтингу Top Safety Pick + від IIHS.

Також у MDX 2014 буде реалізований увесь набір сучасних інформаційних функцій, які допомагають синхронізувати сучасні пристрої із системами автомобия.

Виготовлятиметься автомобіль на заводі в Лінкольні (Алабама, США).

Інформація про Acura

Acura – преміальний автомобільний бренд, який розвивається в Америці найшвидше й продемонстрував 26,7% річного приросту в 2012 році (найкращий річний результат продажів із 2007 року). Модельний ряд Acura представлено шістьома автомобілями: розкішним седаном TL, спортивним седаном і універсалом TSX, компактним ILX, 5-місним кроссовером RDX, 7-місним MDX і новим флагманським седаном RLX, який з'явиться в продажу в березні 2013 року. В Україні продаж Acura стартує в 2014 році.