Акція компанії "Хонда Україна": оригінальні запчастини на CR-V і Civic зі знижкою 20%

Акція компанії
09 листопада 2011
Із 1 листопада 2011 по 15 лютого 2012 року при обслуговуванні автомобілів CR-V і Civic на офіційних сервісних станціях у дилерській мережі "Хонда Україна" надаватиметься знижка 20% на оригінальні запчастини.

У рамках постійної роботи над удосконаленням пропозицій по сервісу компанія "Хонда Україна" розробила акцію для власників найпопулярніших моделей Honda в Україні — CR-V і Civic.  Задоволення від водіння автомобіля Honda буде ще повнішим, якщо постійно підтримувати свій автомобіль в ідеальному стані, максимально продовжуючи строк експлуатації. Враховуючи, що ціна запчастин становить істотну частину вартості обслуговування, із 1 листопада 2011 по 15 лютого 2012 року компанія "Хонда Україна" робить новий крок назустріч власникам автомобілів Honda, пропонуючи знижку 20% на нові оригінальні запчастини: передні гальмівні диски, комплекти передніх і задніх гальмівних колодок, паливний, повітряний фільтри й фільтр кондиціонера*.

Незважаючи на дію акційних цін до 15 лютого 2012 року, ми пропонуємо не зволікати з виконанням робіт. Гальмівна система автомобіля має залишатися в ідеальному стані протягом усього періоду експлуатації автомобіля. Паливна система має забезпечувати надійний запуск і роботу двигуна, особливо в холодну пору. Фільтр кондиціонера забезпечує якісну роботу системи вентиляції й прозоре лобове скло навіть під час сильних холодів.

Акція поширюється на наступні моделі автомобілів Honda: Civic седан 2006-2011 р.в. і Civic хетчбек 2006-2011 р.в, а також CR-V 2,0 і CR-V 2,4 від 2006 р.в **.

"Ми переконані, що тільки високий рівень обслуговування на кожному етапі роботи з клієнтом може забезпечити повне задоволення від володіння нашою продукцією. Нас тішить, що споживачі зараз звертають усе більше уваги на якість і вартість післяпродажного обслуговування й запасних частин іще під час вибору автомобіля, — говорить президент компанії "Хонда Україна" Таку Касахара. — Зараз ми постійно підкріплюємо нашу традиційно високу якість обслуговування вигідними сервісними пропозиціями, допомагаючи знизити споживачам їхні витрати на сервісних станціях".

Обслуговування на неофіційних станціях і установка неоригінальних запчастин можуть призвести в результаті не тільки до додаткових витрат, непорівнянно більших, ніж вартість аналогічних робіт на офіційних станціях, але й до зниження заводських характеристик автомобіля. Щоб уникнути подібних випадків і зберегти якість характеристик автомобілів Honda, компанія "Хонда Україна" рекомендує своїм клієнтам користуватися послугами авторизованих сервісних центрів.

Акція проходить на території всієї України в офіційних дилерських центрах компанії "Хонда Україна", зі списком яких можна ознайомитися на сайті компанії в розділі "Дилерська мережа".

*Дія знижок не поширюється на покупку акційних запасних частин. Для різних моделей і років їх випуску пропонується різний набір акційних запчастин. Детально про відповідність Вашої моделі й пропонованих до неї акційних запчастин уточнюйте в мережі дилерських центрів "Хонда Україна".

** CIVIC FD1 седан 2006-2011 р.в., CIVIC FD7 седан 2008-2011 р.в., CIVIC FK2 хетчбек 2006-2011 р.в.

CR-V RE5 2,0 л, CR-V RE7 2,4 л від 2006 р.в.