Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

АЛЕКС САЛЬВІНІ: ДОРОГОЮ ДО ЧЕМПІОНСТВА

АЛЕКС САЛЬВІНІ: ДОРОГОЮ ДО ЧЕМПІОНСТВА
18 вересня 2013

 Пілот команди HM Honda Zanardo Алекс Сальвіні блискуче закінчив сезон 2013 року,  завоювавши подіуми в усіх без винятку перегонах, а також записавши на свій рахунок 9 перемог на Чемпіонаті світу в класі Ендуро 2. Ми з задоволенням представляємо вам відео «Алекс Сальвіні: дорогою до чемпіонства», що розповідає про участь італійської зірки в останньому етапі гран-прі Чемпіонату світу, що відбувався у французькому Сен-Флурі. Попри складні погодні умови в день перегонів Алексу Сальвіні вдалося першим дійти до фінішу й завоювати свій перший титул чемпіона світу.  


Надзвичайно талановитий Сальвіні, що прийшов у перегони Ендуро тільки в 2011, став першим за попередні 13 років італійцем, що виграв світовий чемпіонат. В цьому сезоні 28-річний пілот зробив значний внесок в успіх команди HM Honda Zanardo. Крім перемоги на Чемпіонаті світу, йому також вдалося завоювати титул чемпіона Італії, тим самим збільшивши загальну кількість перемог команди: тепер у скарбничці пілотів  HM Honda Zanardo уже 9 титулів чемпіонів світу, і 62 – чемпіонів Італії.

Відео Майкі Ніла розповідає про готування Сальвіні до кінцевого вік-енду сезону, злетах і падіннях, що супроводжували його на шляху до свого першого чемпіонського титулу, а також містить коментарі власника команди Алессандро Трамеллі й директора Франко Мейра. Алекс Сальвіні закінчив цей сезон із відривом у 47 очок від чемпіона минулого року П’єра Александра Рене.

 

Повна версія відео доступна за покликанням.