Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Автомобілі Honda визнані найнадійнішими й найдовговічнішими за останні 25 років

Автомобілі Honda визнані найнадійнішими й найдовговічнішими за останні 25 років
10 січня 2014

Автомобілі Honda названі найнадійнішими й найдовговічнішими серед масових автобрендів за версією авторитетної  американської агенції Polk. Визнання глобального лідера в галузі автомобільного консалтингу вкотре підтверджує провідні позиції Honda на ринку.

 Polk повідомляє, що сьогодні на дорогах їздить 75% всіх автомобілів Honda, проданих за останні 25 років. Висновки агенції ґрунтуються на статистиці авто реєстрації з 1988 по 2012 роки. В дослідженні брали участь преміальні автомобільні бренди.

 «Один із ключових факторів при виборі нового автомобіля – його очікуваний строк служби. Це дослідження демонструє, що якість Honda це не просто частина репутації бренду, але й підтвердження нашого реального лідерства на дорогах, – коментує Майкл Аккавітті, старший віце-президент American Honda Motor Co., Inc. – Якщо споживачі хочуть надійний і довговічний автомобіль, то Honda – найлогічніший вибір».

Легендарна якість автомобілів Honda вже не раз приносила компанії нагороди на галузевих конкурсах. Так, наприклад, у 2013 році американська консалтингова компанія Kelley Blue Book назвала Honda найкращою автомобільною маркою в США. Також попереднього року вживані автомобілі Honda були визнані найнадійнішими за результатами спільного дослідження британського видання What Car? і страхової компанії Warranty Direct.