Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Бренд Honda визнаний одним з найпопулярніших в 2015 році

Бренд Honda визнаний одним з найпопулярніших в 2015 році
27 листопада 2015
За версією відомого автомобільного порталу Focus2Move, що підрахував світові продажі автомобілів з січня по вересень поточного року, компанія Honda увійшла до списку лідируючих брендів.

Нагадаємо, раніше експерти Focus2Move оголосили, що модель CR-V є найпопулярнішим кросовером за звітний період. Автомобіль завоював пальму першості завдяки вражаючого результату - 444729 проданих транспортних засобів.

В Україні оновлений CR-V оснащується бензиновим двигуном  i-VTEC об'ємом 2,4 л i-VTEC, сімейства Earth Dreams і потужністю 188 к.с.

Новий силовий агрегат дозволив поліпшити динамічні характеристики моделі в порівнянні з попередником. Максимальна швидкість оновленого кросовера становить 190 км/год, а показники крутного моменту - 245 Нм при 3900 оборотах на хвилину. Розгін від 0-100 км/год також змінився у бік покращення, і становить 10 с, що на 6,5% швидше, ніж у дорестайлінгової моделі.

Істотно покращилася паливна економічність автомобіля. За рахунок безступінчатої коробки передач CVT, яка працює в парі з 2,4 - літровим i-VTEC, витрата палива знижена на 6% і становить 6,5л/100 км при русі по трасі, та 7,9 л. у змішаному режимі. Крім того, українські водії можуть заправляти кросовер також і бензином – А-92.