Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

«Бренд Honda не залишає країну», —

«Бренд Honda не залишає країну», —
02 вересня 2015
заявляє Таку Касахара, представник Honda Motor Co., відповідальний за розвиток бізнесу в Україні БИЗНЕС №32 (1175)

— «Хонда Україна»  залишає український ринок. Чому це сталось?

— Honda Motor Japan і Honda Motor Europe періодично перевіряють бізнес в кожній країні і розглядають варіанти подальших дій, щоб знайти найбільш релевантний варіант для відповідної бізнес-структури саме в цьому регіоні. Рішення передати управління брендом локальній компанії ми проаналізували з різних сторін. Бралися до уваги багато аспектів, наприклад, розмір ринку, перспективи його зростання, характеристики продукту, конкурентне середовище в цілому та ін. У сформованій ситуації ведення бізнесу дистрибутора локальною компанією - найбільш прийнятне рішення, якщо є надійний партнер.

Ми не припиняємо роботу в Україні і бренд Honda не покидає країну, тому що цей ринок має хороший потенціал зростання, незважаючи на складність нинішніх обставин. До того ж ми відчуваємо підтримку і лояльність до бренду Honda з боку українських споживачів. Компанія «Прайд Мотор» та її керівник Сергій Дашко є тими партнерами, яким ми можемо сьогодні довіритися.

 

— Чому саме «Прайд Мотор», що належить Сергію Дашко, з липня 2015 стала новим дистриб'ютором техніки брендів Honda та Acura в Україні?

Пан Дашко пов'язав свій бізнес з брендом Honda в 1992 р Він має багаторічний досвід роботи з Honda і глибокі знання філософії нашого бренду. Це вирішальне обставина, яка дозволила нам прийняти саме це рішення при виборі партнера в Україні. Ми дійсно вважаємо, що розуміння філософії Honda і застосування наших принципів роботи не тільки в бізнесі, але і в житті - вирішальні фактори при виборі партнерів.

 

— Чи були інші претенденти на те, щоб стати дистрибутором Honda і Acura в Україні?

— Ми розглянули кілька варіантів реструктуризації бізнесу. Інші претенденти були, але це - конфіденційна інформація.

 

— Це перший випадок в історії HondaMotorCo., коли місцева компанія стала дистриб'ютором?

Подібні випадки в діяльності компанії вже були, але вони не мають системного характеру. Це рідкісний виняток із правил.

 

— На вашу думку, які переваги у такого (місцевого) дистриб`ютора?

У такій складній і непередбачуваній ситуації, як в Україні, управління бізнесом локальною компанією - це суттєва перевага. З'являється можливість швидкого реагування і прийняття рішення, грунтуючись на відгуках і бажаннях споживачів країни, можливість краще відчувати менталітет клієнтів і транспонувати це в бізнесі. Ми впевнені, що компанія «Прайд Мотор» буде успішно розвивати бренди Honda і Acura в Україні.

 

«МИ БУДЕМО ПОВЕРТАТИ СОБІ НІШУ КОМПАКТНИХ КРОСОВЕРІВ»,

заявляє Сергій Дашко, власник компанії «Прайд Мотор», офіційний дистриб`ютор Honda і Acura в Україні 

— Компанія «Прайд Мотор» тепер є ексклюзивним дистриб`ютором техніки HondaMotorCo. в Україні?

— Так. Якщо бути точним, то «Прайд Мотор» - офіційний дистриб`ютор автомобілів Honda і Acura, а також мотоциклів Honda. Ще один напрямок - силову продукцію Honda - представляє моя компанія «Дніпро Мотор».

 

— Що коштувало вам отримати такий статус і до чого це зобов'язує?

Якщо говорити про вартість, то за ексклюзивність або офіційність ми нічого не платили. Але нам поставили декілька умов, які необхідно виконати. Приміром, компанія «Прайд Мотор» повинна викупити активи Honda в Україні (офіс та навчально-тренінговий центр, склади з продукцією, тощо) і зберегти монобрендовість, тобто не займатися імпортом автомобілів інших брендів, що конкурують з Honda. Є ще ряд інших вагомих умов, які в нинішній ринковій ситуації теж є для нас серйозними ризиками. Для кінцевого споживача зміна компанії-імпортера пройде непомітно, принаймні, на якості продукції та сервісу це не позначиться.

 

— Наскільки статус офіційного дистриб`ютора цікавий з точки зору отримання додаткового прибутку?

План продажів підприємства на поточний рік - близько 300 автомобілів, оборот - орієнтовно $ 12 млн. І якщо ситуація на ринку не зміниться, ми можемо опинитися в збитку. Але прогнозування сьогодні - надзвичайно складне заняття. Приміром, на початку року передбачуваний обсяг ринку нових автомобілів в Україні оцінювався приблизно в 80 тис.од., а сьогодні ми розуміємо, що цей показник вже зменшився до 30-35 тис.од. У настільки динамічних умовах планування на три-п'ять місяців вже називається довгостроковим.

 

— Компанія Honda хоче, щоб ви зосередили свій бізнес виключно на цьому бренді. Але ж у вас є власне фермерське господарство. Чи не завадить ця обставина сконцентруватися на просуванні продукції Honda в Україні?

— Так, дійсно в мене є фермерська компанія «Азорель». Однак я вже достатньо приділив їй часу в період становлення бізнесу, і зараз в цій компанії є самостійна команда. До речі, я розвиваю ще один цікавий і важливий для України проект, пов'язаний з автодорожнім покриттям. Обидва згадані мною напрямки є відокремленими і розвиваються без моєї щоденної участі. 95% часу я присвячую роботі в «Прайд Мотор»,  де я не просто інвестор або власник, а безпосередній учасник операціонної діяльності підприємства. Мою увагу повністю зосереджено на бізнесі, пов'язаному з брендом Honda.

 

— Як ви оцінюєте нинішній стан дилерської мережі Honda в Україні?

— Дилерська мережа повністю сформована. У її складі 24 автодилера Honda. У 2013 р їх було 33, але, на жаль, призупинили або частково призупинили роботу підприємства в зоні конфлікту в Донбасі і в Криму. Є також три дилера преміум-бренду Acura, 21 дилер мотоциклів і 20 - силового обладнання. Наша дилерська мережа не завантажена. Незабаром ми займемося більш докладно оцінкою ситуації і будемо радитися з дилерами щодо подальших дій.

 

— На які обсяги продажів розраховуєте?

— Ситуація на українському ринку далека від оптимістичної. У нинішніх умовах близько 2% ринку нас влаштувало б (500 авто при обсязі ринку в 25 тис.од.). Зараз у нас - 1,4%. Збільшити частку ринку - наша мета на найближчий час.

 

— До яких меж може скоротитися обсяг автомобільного ринку в нинішньому і в наступному роках?

— Це взагалі не прогнозовано. У докризовому 2008 продавалося більше 600 тис. нових легкових автомобілів, зараз - лише 35 тис. Падіння - у 17 разів. За цей час пережили, як мінімум, дві кризи. Сьогодні ми бачимо, що загальне падіння ринку триває, хоча його темпи сповільнюються. І це, мабуть, весь позитив у прогнозі на наступний рік.

 

— Як зміниться політика дистрибутора?

— Загалом політика компанії не зміниться. Хоча ми плануємо в наступному році завезти на український ринок дуже очікувану модель автомобіля - HR-V. Це перспективна ніша в Україні. У 1998 р Honda створила прецедент, випустивши міжсегментний автомобіль, - компактний кросовер. Але він випередив свій час, і в 2006 р його виробництво було зупинено.

Однак, наприклад, Nissan Juke за цей період закріпився на ринку і зараз добре себе почуває. Ми будемо повертати собі цю нішу. До того ж «Прайд Мотор» в 2015 р імпортує в Україну оновлені моделі автомобілів CR-V і Pilot. Бюджетних автомобілів в асортименті очікувати не варто. Honda - це в першу чергу якісна продукція за розумною ціною. Цієї політики виробника «Прайд Мотор» дотримуватиметься і надалі.

 

— У структурі виручки автодилерів на розвинених західних ринках маржа від продажу машин близька до нуля. Основна прибуток - від сервісу. За якою моделлю буде розвиватися дилерський бізнес  бренду, який ви представляєте?

— Як ви правильно зазначили, така ситуація - на розвинених ринках. Український же поки не має подібного статусу. У 2013 р у структурі доходів дилера 70% становив прибуток від продажу автомобілів і тільки 30% приносив сервіс. Сьогодні ми бачимо зворотну пропорцію: основний дохід (близько 80%) - від обслуговування. Але така ситуація склалася через кризу, але ніяк не від розвиненості ринку. На жаль, цього доходу абсолютно недостатньо для повернення вже вкладених інвестицій. Так що продажі автомобілів, безумовно, необхідні.

 

— На яку виручку розраховує «Прайд Мотор»  в 2016 р.?

— Це залежатиме від обсягів реалізації. Але виручку можна прирівнювати до доходів. З нашим обсягом продажів вона складе близько $ 12 млн, але ми можемо закінчити рік як з прибутком, так і зі збитками. Кон'юнктура ринку поки не сприяє бізнесу імпортерів.

 

— Що найскладніше у вашій роботі і в діяльності вашої автомобільної компанії в Україні?

— Український ринок має великий потенціал з відкладеним на невизначений час попитом. Цей фактор визначає невеликі (маленькі, за мірками заводів-виробників) обсяги продажів, які, в свою чергу, впливають на всю автоіндустрію, в тому числі підвищуючи ціни на продукцію і запасні частини, обмежуючи модельний ряд, комплектацію і т.д.

В таких умовах потрібно щоразу доводити виробнику, що нам необхідна саме така кількість автомобілів і саме замовлених моделей. У 2014 р в світі Honda продала більше 4 млн автомобілів і майже 17 млн ​​мотоциклів. Частка України в цих продажах вкрай мала. Разом з тим у нас з Honda Motor Co. партнерські відносини та налагоджені контакти, в тому числі і на особистому рівні. Тому на українському ринку ми відчуваємо себе впевнено. У той же час нестабільність економіки, фінансів, законодавства, схоже, є візитною карткою України протягом останніх 24 років. Повторень практично немає - це, напевно, і є головна складність або особливість українського ринку.

 

Тошіакі Мікошіба, президент HondaMotorEurope:

«Я вважаю, що«Прайд Мотор»має всі можливості, щоб повністю розкрити потенціал успішного управління бізнесом. Наш партнер глибоко розуміє менталітет українських споживачів і здатний швидко адаптуватися до мінливих умов ринку».