Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Бренд Honda отримав звання «Абсолютний Фаворит Успіху»

Бренд Honda отримав звання «Абсолютний Фаворит Успіху»
02 березня 2015
За результатами незалежного рейтингового дослідження споживацьких переваг, яке щорічно проводиться в рамках Конкурсу торгівельних марок «Фаворити Успіху» в Україні, в 2014 році бренд Honda став фаворитом відразу в 3-х категоріях!

Автомобіль Honda Accord отримав максимальну кількість балів у комплексному рейтингу категорії «Автомобілі / Бізнес-клас (D+, E)», що відповідає статусу «Абсолютний Фаворит Успіху». Також званням Абсолютного Фаворита суспільних переваг було відзначено і моделі мотоциклів під брендом Honda. Крім того, Honda Jazz став Фаворитом Успішних Людей в номінації «Автомобілі / Малий клас (А, B)», отримавши найвищу підтримку з боку українських знаменитостей і публічних людей, які брали участь в опитуванні. 

Конкурс торгових марок «Фаворити Успіху» с 2003 року проводить щорічні рейтингові дослідження для визначення найкращих, найбажаніших торгівельних марок товарів і послуг, а також найяскравіших представників вітчизняного шоу-бізнесу. В публічному рейтингу беруть участь всі без винятку торгівельні марки, які офіційно присутні на ринку, у відповідних категоріях свого профілю.

Переможці конкурсу визначаються за результатами народного голосування за участі трьох груп респондентів: Експертного Журі (професійних галузевих фахівців свого профілю), Журі Успішних Людей (публічних і знаменитих людей України), а також усіх небайдужих споживачів, які висловлюють власні переваги, діляться рекомендаціями та особистим досвідом на порталі FAVOR.com.ua.

Безумовно, компанії «Хонда Україна» надзвичайно приємно отримати таку високу нагороду. Ми дякуємо нашим шанувальникам, що віддали за нас свій голос, і обіцяємо й надалі тримати марку, працюючи над тим щоб приносити радість власникам високотехнологічних та інноваційних продуктів Honda.