Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Бренд Honda в Україні: нові шляхи розвитку

Бренд Honda в Україні: нові шляхи розвитку
16 квітня 2015
15 квітня 2015 року в Києві відбулася конференція дилерів компанії «Хонда Україна», в рамках якої було анонсовано, що з липня 2015 року новим дистриб’ютором автомобілів та мотоциклів виробництва Honda Motor Co. в Україн стане компанія «Прайд Мотор» пана Сергія Дашко. Хоча компанія Honda й вирішила передати ведення бізнесу в нашій країні локальній компанії, важливо підкреслити, що вона не припинить докладати зусиль для зміцнення брендів Honda й Acura в Україні.

Компанія «Прайд Мотор» була вибрана новим дистриб’ютором продукції Honda передусім через те, що її власник, пан Сергій Миколайович Дашко, має багаторічний досвід роботи з брендом Honda, а також глибокі знання та розуміння філософії  Honda. Також він зосередив свій бізнес на цьому бренді і не стане його розширяти, включаючи в асортимент інші бренди. Це стало важливим елементом в ухваленні рішення про нового дистриб’ютора.  

«Моє співробітництво з корпорацією  Honda почалося ще в далекому 1992 році, коли ринок продажів нових імпортних автомобілів у нашій країні робив свої перші кроки, – сказав у своєму виступі Сергій Миколайович. – Це унікальний бренд, єдиний у своєму роді, де задоволення потреб клієнта – це не просто ключове повідомлення для медіа. Основний принцип роботи компанії – «Три радості Honda» – Радість покупки, Радість продажу й Радість виробництва – покликаний створити такий ланцюжок стосунків «виробник»-«дистриб’юторсько-дилерська мережа»-«клієнт», де позитивні емоції кінцевого користувача є природнім результатом спільної роботи».

Пан Таку Касахара, президент «Хонда Україна», так прокоментував це рішення: «Можливо, нам  доведеться пережити ще один непростий рік на українському ринку, але й Honda, і новий дистриб’ютор погодилися докладати всіх зусиль,  щоб задовольняти наших клієнтів і допомогти нашим дилерам зберегти свій бізнес». 

З 2006 року «Хонда Україна» доклала багатьох зусиль для вкорінення бренду Honda на українському ринку. Також в 2014 р. на український ринок був виведений преміум-бренд Acura, що також належить корпорації. 

Нова дистриб’юторська компанія почне свою діяльність з 2-ї половини 2015 року, а поки що керівництво «Хонда Україна» та пан Дашко продовжують обговорення того, як зберегти вже отримані результати та мотивувати кожного дилера на найефективнішу роботу.

Схоже, що в майбутньому, а особливо упродовж наступних кількох років, обставини на українському ринку будуть дуже непрості, однак, у компанії висловлюють впевненість, що спільними зусиллями нового імпортера та дилерської мережі зможуть подолати всі перешкоди.