Бренд преміальних автомобілів Acura офіційно виходить на український ринок

Бренд преміальних автомобілів Acura  офіційно виходить на український ринок
27 вересня 2013
24 вересня 2013 року в Москві (РФ) відбулася офіційна презентація бренда Acura для російського й українського ринків. Продажі авто стартують весною 2014 року.

Acura є преміальною лінійкою компанії Honda й першим люксовим автобрендом серед японських виробників. Його запуск у США свого часу став сміливим рішенням для Honda, до цього відомій надійними й економічними авто в бюджетному сегменті. Продажі Acura стартували в 1986 році в США. З 1991 року автомобілі представлені в Мексиці, з 2001 – в Гонконзі, а з 2006 – в Китаї. Поступово розширюючи географію своєї присутності, Acura все підвищує планку, представляючи продукти, якість, оснащення і дизайн яких відповідають найвибагливішим вимогам споживачів люксових автомобілів.

 «Автомобілі Acura – це єдність дизайну й інженерних технологій, – комментує Манубу Нішімає, виконавчий директор Honda Motor Europe. – Сама назва бренду походить від латинської морфеми «Аку» (Acu), успадкованої багатьма мовами світу, що означає акуратність, вивіреність і точність».

 Першими на ринку України будуть представлені 7-місний позашляховик MDX 3-го покоління і компактний кросовер RDX 2-го покоління.

 Середньорозмірний SUV Acura MDX оснащений 3,5-літровим двигуном i-VTEC. Силовий агрегат забезпечує високий крутний момент 267 Нм і має потужність 290 к.с. Екстер’єр автомобіля виконаний у відповідності до концепції Aero Sculpture, для якої характерні плавні аеродинамічні лінії й обриси.

На компактному кросовері Acura RDX встановлено 3,5-літровий двигун V-6. Автомобіль доступний із повним та переднім приводом. Екстер’єр  RDX отримав плавний обтічний дизайн і стильну ґратку радіатора, що з двох боків з’єднується витягнутими біксеноновими ліхтарями. В оздобі інтер’єра використані матеріали тільки найвищого класу.

Обидва кросовери комплектуються усіма передовими системами комфорту й безпеки.

 Слід зазначити, що продукти Acura для нашого ринку спеціально адаптовані до грубих умов вітчизняних доріг і звичок наших автомобілістів: мають потужніший двигун, збільшений кліренс і підсилені гальма.

 В Україні Acura від початку буде доступна в двох автосалонах – у Києві й Харкові. В перспективі відкриються ще два дилерських центри – в Донецьку й другий у Києві. Поступово буде розширятися й модельний ряд. Скоро в продажу з’явиться седан бізнес-класу, а також флагманський спорткар NSX.