Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Бренд преміальних автомобілів Acura офіційно виходить на український ринок

Бренд преміальних автомобілів Acura  офіційно виходить на український ринок
27 вересня 2013
24 вересня 2013 року в Москві (РФ) відбулася офіційна презентація бренда Acura для російського й українського ринків. Продажі авто стартують весною 2014 року.

Acura є преміальною лінійкою компанії Honda й першим люксовим автобрендом серед японських виробників. Його запуск у США свого часу став сміливим рішенням для Honda, до цього відомій надійними й економічними авто в бюджетному сегменті. Продажі Acura стартували в 1986 році в США. З 1991 року автомобілі представлені в Мексиці, з 2001 – в Гонконзі, а з 2006 – в Китаї. Поступово розширюючи географію своєї присутності, Acura все підвищує планку, представляючи продукти, якість, оснащення і дизайн яких відповідають найвибагливішим вимогам споживачів люксових автомобілів.

 «Автомобілі Acura – це єдність дизайну й інженерних технологій, – комментує Манубу Нішімає, виконавчий директор Honda Motor Europe. – Сама назва бренду походить від латинської морфеми «Аку» (Acu), успадкованої багатьма мовами світу, що означає акуратність, вивіреність і точність».

 Першими на ринку України будуть представлені 7-місний позашляховик MDX 3-го покоління і компактний кросовер RDX 2-го покоління.

 Середньорозмірний SUV Acura MDX оснащений 3,5-літровим двигуном i-VTEC. Силовий агрегат забезпечує високий крутний момент 267 Нм і має потужність 290 к.с. Екстер’єр автомобіля виконаний у відповідності до концепції Aero Sculpture, для якої характерні плавні аеродинамічні лінії й обриси.

На компактному кросовері Acura RDX встановлено 3,5-літровий двигун V-6. Автомобіль доступний із повним та переднім приводом. Екстер’єр  RDX отримав плавний обтічний дизайн і стильну ґратку радіатора, що з двох боків з’єднується витягнутими біксеноновими ліхтарями. В оздобі інтер’єра використані матеріали тільки найвищого класу.

Обидва кросовери комплектуються усіма передовими системами комфорту й безпеки.

 Слід зазначити, що продукти Acura для нашого ринку спеціально адаптовані до грубих умов вітчизняних доріг і звичок наших автомобілістів: мають потужніший двигун, збільшений кліренс і підсилені гальма.

 В Україні Acura від початку буде доступна в двох автосалонах – у Києві й Харкові. В перспективі відкриються ще два дилерських центри – в Донецьку й другий у Києві. Поступово буде розширятися й модельний ряд. Скоро в продажу з’явиться седан бізнес-класу, а також флагманський спорткар NSX.