Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Брюс Вілліс підтверджує безпечність автомобілів Honda

Брюс Вілліс підтверджує безпечність автомобілів Honda
10 лютого 2014
Під час трансляції матчу за Суперкубок у США Honda представила новий «зірковий» рекламний ролик, присвячений безпечності автомобілів. Відео Hugfest («Фестиваль обіймів») розповідає про те, як Honda піклується про безпеку автомобілістів.

Автомобілі Honda традиційно отримують найвищі рейтинги безпечності. Лише минулого року чотири оновлені моделі  Honda на американському ринку – седан і купе Accord, седан Civic і мінівен Odyssey – отримали максимально можливий рейтинг безпеки Top Safety Pick+ від страхового інституту дорожньої безпеки (IIHS). Таке ж звання заслужили й дві нові моделі Acura: RLX і MDX. У відеоролику Hugfest знялися легендарний актор Брюс Вілліс і знаменитий американський комік Фред Армісен. Брюс Вілліс пропонує телеглядачам обійняти своїх друзів і родичів так само, як він сам обіймає Фреда Армісена. «Обійми допомагають зрозуміти, що коли ми говоримо про безпеку, йдеться про живих людей, а не про манекени на краш-тестах і сухі розрахунки інженерів, – відзначає Брюс Вілліс. – Honda піклується про людей, яких ви любите».

«Honda є світовим лідером в автомобільній безпечності, але багатьом це невідомо, тому ми й випустили цю рекламу, – коментує Майк Акаватті, старший віце-президент American Honda Motor Co., Inc. – Люди прагнуть почуватися захищеними, не дарма безпека є ключовим фактором при виборі нового авто для більшості наших клієнтів*».

Суперкубок – назва фінальної гри за звання чемпіона Національної футбольної ліги (НФЛ) у США. За час свого існування подія перетворилася на національне свято. За оцінками Nielsen у 2014 році матч дивилися 181 млн телеглядачів у США й понад120 млн за межами країни.

 

 

* – згідно з даними дослідження Strategic Vision, проведеного в Сан-Дієго.