Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Чим здивує відвідувачів Honda на Франкфуртському автосалоні?

Чим здивує відвідувачів Honda на Франкфуртському автосалоні?
01 вересня 2015
На цьогорічному Франкфуртському автосалоні, яке відбудеться у вересні, Honda представить не лише оновлений модельний ряд, а й абсолютні новинки, концепти, та неймовірні технології, аби продемонструвати амбіції та творчий підхід компанії до створення нових продуктів.

Інтригою авто-шоу стане «Project 2&4», безумовне втілення майстерності та технологічності компанії.

«Project 2&4» – це реалізація  креативного мислення інженерів Honda. Концепт створений автомобільним дизайн-центром Honda, що розташований у Вако, та мотоциклетним дизайнерським підрозділом з Асаки, Японія. «Project 2&4» – транспорт, що  не матиме звичної кабіни, і, при цьому, поєднуватиме свободу мотоцикла та маневрованість автомобіля. Ще одна цікава деталь, яку привідкриває виробник, – концепт буде оснащений двигуном від RC213V, тож можна лише здогадуватись про потужність новинки.

Крім того, відвідувачі  Франкфуртського автосалону  зможуть оцінити нові моделі HR-V і Jazz, які поєднують в собі складні технології безпеки та дизайну, а також кращу в своїх класах організацію внутрішнього простору салону та універсальність. В країнах Європи обидві моделі з’являться в офіційних дилерських центрах вже у вересні.

 

Стенд Honda доповнить один із найпопулярніших у світі кросоверів  -  CR-V, оновлений спеціально для європейського ринку. Перед публікою буде представлена  модель з дизельним двигуном, автоматичною дев’яти-ступінчатою трансмісією, та новітньою технологією підвищеної безпеки пасажирів.

Яскравим спортивним елементом стенду Honda буде гарячий  Civic Type R, представник гоночного духу команди Honda. Модель британського виробництва, яка дебютувала цього року на Женевському авто-шоу, оснащена двигуном 2.0 VTEC TURBO, потужністю 310 к.с. при 6500 об./хв. В поєднанні з унікальною аеродинамікою, автомобіль здатний розігнатись до 270 км/год. Це найбільш «заряджена» модель, яка коли-небудь випускалася з легендарною червоною  позначкою  «Type R».

І ще одна цікава новинка вперше приїде до Німеччини - Honda UNI-CUB β. Це персональний пересувний мобільний пристрій, який функціонує на основі технології балансування та Honda Omni Traction Drive System.