Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Consumer Reports вшановує автомобілі Honda й Acura

Consumer Reports вшановує автомобілі Honda й Acura
30 жовтня 2013

Рейтинг надійності автомобілів авторитетного видання Consumer Reports, складений на основі відгуків споживачів, демонструє злети й падіння різних брендів. За результатами опитувань японські автовиробники, включно з Honda, впевнено домінують на світовому ринку.

Рейтинги порталу Consumer Reports мають за основу ряд факторів, серед яких технічна бездоганність автомобіля й кількість неприємних ситуацій, з якими зіштовхувалися власники тієї чи тієї моделі. Дані про надійність транспортного засобу мають значний вплив на вартість автомобілів на вторинному ринку, а також на їхню популярність. При складанні рейтингу надійності підписувачі веб-сайту й журналу повідомляли про всі вагомі проблеми з їхніми автомобілями за попередні 12 місяців. Масштабне опитування містить інформацію про понад 1,1 мільйон транспортних засобів, і через це є одним із надійних джерел інформації, як щодо експлуатаційної надійності, так і щодо майбутнього цих автомобілів на ринку.  

 Японські автомобільні бренди продовжують залишатися найнадійнішими, попри все більшу конкуренцію автомобільних виробників зі всього світу. За версією Consumer Reports моделі Acura ILX 2,0L, MDX, RDX, TL і TSX, а також Honda Accord, CR-V, Civic, Fit, Odyssey, Pilot та Ridgeline є одними з найнадійніших автомобілів на світовому ринку.