Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Стартують продажі оновленого бізнес-седана Honda Accord в Україні

Стартують продажі оновленого бізнес-седана Honda Accord в Україні
04 грудня 2014
З 4 грудня 2014 року оновлений бізнес-седан Honda Accord вже доступний в офіційних дилерських центрах Honda за ціною від 564 600 грн до 665 800 грн* залежно від комплектації. Автомобіль порадує соліднішою зовнішністю, а також строгим і розкішним інтер’єром.

 

Honda Accord 2015 модельного року пропонує вигострений діловий стиль, гармонію сучасного дизайну й максимального комфорту, а також безкомпромісну потужність у комбінації з передовими технологіями безпеки. 

 

Обладнаний новою трансмісією CVT, оновлений Accord отримав іще плавніший хід, кращу динаміку розгону й меншу витрату палива. Навіть маючи спортивний характер, завдяки своїй конструкції, така трансмісія забезпечує кращі умови роботи 2,4-літрового двигуна (DOHC i-VTEC, (188 к.с.)). При цьому трансмісія CVT має переваги не тільки перед механічною, а й перед автоматичною коробкою передач: вона простіша, економічніша й досконаліша.

 Оновлення в характері Honda Accord 2015 відображені й у зовнішності: витончена гармонійність його екстер’єру підкреслена гострими лініями капота, масивністю бампера, збільшеним впізнаваним лого і хромованою оздобою деталей. Передові світлодіодні фари головного світла покращеної оглядовості, інтегрована вихлопна труба й сучасна ґратка радіатора вдало доповнюють його імідж.

Пропонуючи стиль, комфорт і передові технології, оновлений Accord також забезпечує покупцям високий рівень оснащення  безліч передових технологій, серед яких система слідування за «мертвою зоною» LaneWatch, система допомоги при старті за схилу (HSA), система сигналу аварійної зупинки (ESS), а також електричне паркувальне гальмо (EPB). 

Зразок вдалого поєднання рафінованого ділового стилю, зручності й надійності оновлений Honda Accord 2015 стане чудовим партнером для тих, цінує свої досягнення й прагне нових перемог. 

*ціни вказані станом на 04.12.2014р

 

Інформація про «Хонда Україна»

Товариство з обмеженою відповідальністю «Хонда Україна» - офіційний дистриб'ютор автомобілів Honda і Acura, мотоциклів і силового обладнання Honda в Україні - заснована 3 травня 2006 року.

На сьогодні «Хонда Україна» має мережу з 16 офіційних дилерів мототехніки, 32 автомобільних дилерських підприємств Honda, 3 автомобільних дилерських підприємств Acura, 34 доларів силового обладнання, які працюють по всій Україні. У компанії - більше 50 співробітників. Генеральний директор «Хонда Україна» - Таку Касахара. Серед головних пріоритетів «Хонда Україна» - підвищення якості обслуговування клієнтів на всіх етапах їх контакту з Honda і Acura: як при продажу, так і при післяпродажному сервісі.

Сайт: www.honda.uawww.acura-ua.com.ua

 

З 4 грудня 2014 року оновлений бізнес-седан Honda Accord вже доступний в офіційних дилерських центрах Honda за ціною від 564 600 грн до 665 800 грн* залежно від комплектації. Автомобіль порадує соліднішою зовнішністю, а також строгим і розкішним інтер’єром. 
Honda Accord 2015 модельного року пропонує вигострений діловий стиль, гармонію сучасного дизайну й максимального комфорту, а також безкомпромісну потужність у комбінації з передовими технологіями безпеки. З 4 грудня 2014 року оновлений бізнес-седан Honda Accord вже доступний в офіційних дилерських центрах Honda за ціною від 564 600 грн до 665 800 грн* залежно від комплектації. Автомобіль порадує соліднішою зовнішністю, а також строгим і розкішним інтер’єром