Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Давно мріяв про мотоцикл? Ціни на мотоцикли Honda* знижено й зафіксовано!

Давно мріяв про мотоцикл? Ціни на мотоцикли Honda* знижено й зафіксовано!
30 квітня 2015
З 27 квітня по 31 травня 2015 року компанія «Хонда Україна» пропонує мотоцикли 2014 р.в. всіх категорій за зниженими й зафіксованими в гривнях цінами. Акція діє в офіційних дилерських центрах і розповсюджується на обмежену кількість комплектацій моделей*.

Весна з її чудовою погодою, теплими вітрами й звабливими горизонтами – чудова пора для купівлі нового мотоцикла, бо щоб випробувати його в ділі, зовсім не треба буде чекати – в подорож можна вирушити буквально з дилерського салону. Ще привабливішою таку купівлю роблять спеціальні знижені ціни на безліч мотоциклів Honda. 

«Ми незмінно прагнемо приємно дивувати наших клієнтів і перевищувати їхні очікування, – сказав президент компанії «Хонда Україна» пан Таку Касахара. – І саме тому ми дуже раді, що змогли сформувати пропозицію, яка, безсумнівно, порадує любителів двоколісних машин та поїздок наввипередки з вітром». 

Цією весною компанія «Хонда Україна» пропонує знижені ціни на всі мотоцикли різноманітних категорій, серед яких зручний для руху по місту, легкий і прудкий скутер Fizy CHS125; малокубатурний GLH125 SH, популярний як серед початківців, так і серед досвідчених мотоциклістів, він має неповторний стиль і харизму; а також розкішний GL1800F6C із наднадійним 6-циліндровим силовим агрегатом, а також інші моделі мотоциклів із таких категорій: класика, чоппер, on-off road, суперспорт і off road. 

По детальнішу інформацію звертайтеся до офіційних дилерів  Honda в Україні.

 

* – в акції беруть участь мотоцикли Honda 2014 р.в. всіх категорій. Кількість акційних мотоциклів обмежена. Акція діє з 27 квітня до 31 травня 2015 року або до дати продажу останнього мотоцикла. Акці діє в офіційних дилерів Honda в Україні, перелік яких можна знайти за адресою: http://honda.ua/network/direct_2/