Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Дебют концепта Honda Civic 10-го покоління на міжнародному автосалоні в Нью-Йорку

Дебют концепта Honda Civic 10-го покоління на міжнародному автосалоні в Нью-Йорку
03 квітня 2015
Компанія Honda представила ультра-спортивний концепт Civic на Нью-Йоркському міжнародному автошоу в рамках підготовки до виводу на ринок повністю переглянутого Civic 10-го покоління. Створена з акцентом на енергійнішу продуктивність, нова лінійка Civic охоплюватиме і седани, і купе, разом із хетчбеком Civic, після якого буде представлений флагман лінійки – Civic Type-R. Новий Civic також стане першою моделлю з новими двигунами VTEC® Turbo із лінійки Earth Dreams Technology™.

Концепт нового Civic дозволяє побачити, в якому напрямку був розроблений дизайн для всієї лінійки, що вийде в США цієї осені. Довша колісна база й нижча, ширша посадка надає автомобіль агресивного вигляду. Пропорційно він має довший капот, коротший звіс і задню частину кузова, що робить його екстер’єр ще спортивнішим.

«Харизматичний, сучасний і атлетичний – таким вишов Civic. Нашою метою було створити дизайн автомобіля, який був би хвилюючий, спортивний, але водночас простий, – сказав Гай Мелвіл-Браун, головний виконавчий дизайнер концепта Civic. – Ми прагнули створити дизайн, який відображав би ідею того, яким має бути справжній  Civic – лідером».

Civic 10-го покоління був сконструйований на компактній платформі, яка забезпечує високу ефективність, динамічність, безпеку й продуктивність. Поєднання цієї платформи і нових силових агрегатів із лінійки Earth Dreams Technology, включаючи новий 1,5-літровий двигун VTEC® Turbo з прямим впорскуванням, 6-позиційної ручної трансмісії і нової, спортивної та ефективної безступінчастої трансмісії (CVT)  дозволяє новому Civic залишатися не тільки лідером у паливній ефективності та захопливому водінні, а й пропонувати порівнянну з преміум-сегментом тишу в салоні.

На сьогодні компанія Honda проводить серію запусків автомобілів, яка почалася з оновленого CR-V і продовжується весняним представленням цілком нового кросовера  Honda HR-V 2016 року випуску, літнім лончем позашляховика Honda Pilot 2016 року випуску, а після них відбудеться представлення нового Civic, заплановане на осінь 2015 року.