Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Дебют концепту Honda FCV нового покоління

Дебют концепту Honda FCV нового покоління
14 січня 2015
13 січня концепт Honda FCV нового покоління дебютує на автосалоні в Детройті, США. Цей концепт демонструє еволюцію зовнішнього й внутрішнього дизайну безвідходного автомобіля Honda на паливних елементах, вихід якого на ринок запланований в Японії на березень 2016 року з подальшим його представленням в США та Європі.

Нова модель має просторий салон із сидіннями для п’яти пасажирів, дальність пробігу до 480 км та заплановану тривалістю заправлення близько трьох хвилин при тиску 70 Мпа. Її батарея складається з паливних елементів і міститься під капотом, маючи розмір на 33% менший при збільшенні енерговиділення на 60% порівняно з поточною версією Honda FCX Clarity.

Концепт Honda FCV має низький, широкий аеродинамічний кузов із чистими, впізнаваними лініями. Дизайн його інтер’єру спрямований на досягнення гармонії між людиною і машиною завдяки компактності силового агрегату, яка дозволяє виділити для пасажирів ще більше місця, ніж у чотиримісному FCX Clarity.

Дебют цього концепта є результатом понад десятирічного лідерства Honda в галузі розробки технології автомобілів на паливних елементах. Оригінальний FCX став першим автомобілем на паливних елементах, сертифікованим EPA і CARB в липні 2002 року, а в грудні – першим серійним автомобілем на паливних елементах, представленим у США та Японії. В 2003 році FCX став першим автомобілем на паливних елементах, здатним працювати при мінусових температурах. В 2008 році компанія Honda стала першим виробником автомобілів на паливних елементах, яка виготовляє їх на спеціально виділеній виробничій лінії, створеній винятково для таких автомобілів, а також першою компанією, що створила дилерську мережу з продажу автомобілів на паливних елементах.