Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Дебют суперкара Honda NSX в Європі

Дебют суперкара Honda NSX в Європі
05 березня 2015
Через двадцять п’ять років після появи першого суперкара NSX, що руйнував шаблони, серійна версія його палко очікуваного послідовника дебютує на Женевському автосалоні.

Продажі нового спортивного гібрида NSX в Європі заплановані на  початок 2016 року. Створений з метою додати «новий досвід спортивного водіння» в сегмент суперкарів,  NSX також кидає виклик традиційним поглядам на автомобілі, як це зробив його попередник двадцять п’ять років тому.

Honda NSX 2015 року випуску обладнаний зовсім новим силовим агрегатом – здвоєним шестициліндровим турбодвигуном DOHC, доповненим дев’яти-ступінчатою трансмісією з подвійним зчепленням. Як «автомобіль, сконцентрований навколо водія», NSX ставить піклування про людину на перше місце, і це видно в кожному аспекті його дизайну.

Безумовне втілення потужності й престижу, притаманних брендові Honda, NSX був створений відповідно до концепції «винятково точної роботи». Розробка  NSX 2015 року випуску була почата з чистого аркуша й забрала три роки інтенсивної роботи команди дизайнерів та конструкторів під керівництвом інженерів Honda в центрі розробок, розміщеному в м. Раймонд, штат Огайо, США.