Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Дебют трьох нових МОДЕЛЕЙ ACURA на міжнародному автосалоні в Детройті

Дебют трьох нових МОДЕЛЕЙ ACURA на міжнародному автосалоні в Детройті
13 грудня 2011
На автосалоні в Детройті 9-22 січня 2012 року Acura представить три нові концепти. Північноамериканський бренд Honda, який спеціалізується на випуску преміальних і спортивних автомобілів, покаже компактний спортивний седан Acura ILX, оновлений Acura SUV-кроссовер RDX і нове покоління суперкара Acura NSX.

Концепт Acura ILX — це зовсім новий компактний седан преміум-класу, випуск якого запланований на весну-2012. Модельний ряд Acura ILX включатиме три варіанти двигуна, у тому числі й першу в історії марки гібридну бензиново-електричну силову установку.

Також Acura презентує прототип другого покоління п’ятимісного SUV-кроссовера RDX-2013 і концепт NSX, який представляє дизайнерське рішення для нових розробок спортивних суперкарів Acura.

Джефф Конрад, віце-президент і генеральний директор по продажу й сервісу Acura: "Acura продовжує пропонувати ринку нові захоплюючі моделі, і вперше вони з'являться на публіці в Детройті. Усі автомобілі Acura, від нового ILX на чолі модельного ряду до кульмінаційного концепту NSX, створюються для клієнтів преміум-класу. Ці люди прагнуть володіти автомобілем найвищої якості, із чудовим дизайном, у якому збалансовані інноваційні технології, чудові ходові характеристики й безпека для довкілля".

Усі три автомобілі будуть представлені на автошоу 9 січня 2012 року під час прес-конференції.