Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

«Чи задоволені Ви сервісом Honda?»: висловте свою думку на сайті компанії

«Чи задоволені Ви сервісом Honda?»: висловте свою думку на сайті компанії
09 квітня 2014
Відділ сервісу «Хонда Україна» переходить з телефонного опитування клієнтів до інтернет-досліджень. Тепер анкетування буде проводитися онлайн. Перше опитування стартувало 8 квітня 2014 року.

Піклування про клієнта лежить в основі філософії Honda. Компанія традиційно прагне надавати максимальне задоволення від володіння технікою бренду. Це стосується усіх стадій: від купівлі до користування й післяпродажного обслуговування. Щоб підтримувати якість на стабільно високому рівні, Honda регулярно вивчає погляди клієнтів. Тепер ця робота виходить на новий рівень – всі думки клієнтів будуть досліджуватися онлайн.

«Зворотній зв’язок дуже важливий. Новий формат роботи дозволить нам оперативно реагувати на всі прохання клієнтів, – коментує Наокі Яно, замісник генерального директора з питань обслуговування клієнтів та продажу запчастин. – Спільними зусиллями ми зможемо зажди підтримувати якісне обслуговування в усіх сервісних центрах Honda».

Кожен охочий зможе взяти участь в опитуванні на сайті компанії. Все, що треба від клієнта – зайти в розділ «Сервіс і запчастини» на офіційному сайті «Хонда Україна» й вибрати пункт «Чи задоволені Ви сервісом Honda?». Далі всі охочі зможуть залишити своє враження від обслуговування в авторизованих сервісних центрах бренду.