Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Дві новинки Honda на автошоу в Лос-Анджелесі 2011

Дві новинки Honda на автошоу в Лос-Анджелесі 2011
01 листопада 2011
16 листопада на автошоу в Лос-Анджелесі Honda представляє відразу дві новинки: четверте покоління позашляховика SUV-класу Honda CR-V і електромобіль Honda Fit, запуск якого в серійне виробництво намічений уже на цей рік.

Позашляховик SUV-Класу Honda CR-V четвертого покоління має агресивніший, ніж у попередника, вигляд за рахунок більш рельєфного контуру й енергійної лицьової частини. Піднята дуга бампера надає гладкості формам і щільно прилягає до кузова, підвищуючи аеродинаміку.

Переваги нової моделі також включають Систему попередження й зменшення наслідків від зіткнень (CMBS) і двигун i-DTEC. Опційно новий CR-V буде доступний і в дизельній версії з автоматичною КПП, що дозволяє поєднувати економію палива з неперевершеною простотою експлуатації.

На цьому ж автошоу Honda представляє світову прем'єру концепту електромобіля Fit на базі популярної п’ятимісної моделі Honda Jazz для щоденних поїздок. Електродвигун із високою щільністю струму запозичений у FCX Clarity, а принцип трирежимної системи електропривода взятий у спортивного гібрида Honda CR-Z.

Таканобу Іто, Президент і СЕО Honda Motor Co: "Із погляду Honda, електромобіль має бути якомога функціональнішим і приносити справжнє задоволення від водіння".

Електромобіль комплектується кишеньковим віддаленим інтерактивним доступом, який забезпечує зв'язок із машиною без Інтернет-з'єднання або мобільного зв'язку. Завдяки цій системі водій може віддаленно контролювати стан зарядженості батареї, приступити до її зарядки, включити кондиціонер і, за умови підключення до мережі, зменшувати саморозряд батареї при запуску двигуна.

За допомогою мобільного додатка або вебсайту можна робити відмітки про зарядку, налаштовувати сигнали оповіщення для оптимізації показників, одержувати цілодобову техдопомогу й інформацію про місцезнаходження станцій  зарядки.

Повна зарядка батареї виконується менше ніж за 12 годин при напрузі в мережі 120 В і менше ніж за 6 годин при напрузі 240 В. Запас ходу на одній зарядці досягає 160 км у міському циклі, за оцінками тесту EPA LA4 (112 км із урахуванням виправлень EPA).