ЕКО-ІНІЦІАТИВА ВІД «ХОНДА УКРАЇНА» ДОПОМОГЛА ВРЯТУВАТИ 300 000 М2 ГРУНТУ

ЕКО-ІНІЦІАТИВА ВІД «ХОНДА УКРАЇНА» ДОПОМОГЛА ВРЯТУВАТИ 300 000 М2 ГРУНТУ
03 вересня 2013

Клієнти та співробітники «Хонда Україна» й дилерських центрів сумісними зусиллями зібрали 14 298 відпрацьованих батарейок у рамках еко-ініціативи «Батарейка ціною в 20 м2». Лідерами зі збору батарейок стали дилерські центри «Дніпро Мотор Інвест» (Київ), «Макфорт» (Запоріжжя), «Луцьк-Експо» (Луцьк) і «Автоплаза» (Чернівці). 

Збір батарейок тривав від 15 травня до 15 серпня 2013 року в дилерських салонах Honda, де були встановлені спеціальні пластикові контейнери. Мета акції – сформувати відповідальне ставлення українців до збереження довкілля. 

Як відомо, потрапивши в ґрунт, лише одна пальчикова батарейка здатна зіпсувати його 20 м2. Таким чином, в рамках еко-ініціативи вдалося врятувати від забруднення близько 300 000 м2, що відповідає площі трьох Маріїнських парків у Києві!

 «Хонда Україна» також дякує всім, хто підтримав еко-ініціативу в соціальній мережі Facebook. Організований в рамках акції конкурс зібрав 1710 «лайків» і 1741 коментар. Шестеро щасливчиків стали власниками головних призів – сумок-пледів від Honda.

 Захист довкілля і збереження планети для майбутніх поколінь – надзвичайно важлива складова  корпоративної політики Honda. Розробляючи всі свої продукти, компанія старається мінімізувати їхній вплив на довкілля. Яскравий приклад – лінійка двигунів Earth Dreams («Мрії Землі») з низьким рівнем викидів. Окрім цього, серед пріоритетних задач Honda – скорочення загальної кількості викидів  CO2 від усіх продуктів на 30% до 2020 року.