«Фінішна лінія» – креативна рекламна кампанія від Honda для Civic Type R

«Фінішна лінія» – креативна рекламна кампанія від Honda для Civic Type R
04 лютого 2015
Honda Motor Europe запустила онлайн-кампанію, щоб відзначити вихід нового Civic Type R, запланований на 2 березня 2015 року в Європі.

Загальноєвропейська рекламна кампанія «Фінішна лінія» закликає прихильників бренду продемонструвати свою любов до Type R. Співпрацюючи з агенцією сучасних технологій «VisualVoice» й агенцією по відео виробництву під назвою «Tinderflint», компанія Honda Motor Europe нагороджуватиме активних прихильників за спілкування в соціальних мережах та створення контенту. Фани отримуватимуть ексклюзивну інформацію та свіжі відео з новим  Civic Type R. Взяти участь у кампанії можна на сайті: www.redline.global

«В 2015 році Honda повернеться в Формулу 1 і проведе запуск нового суперкара NSX. Якщо врахувати ще    вихід нового Civic Type R, то можна сказати, що 2015 стане для наших прихильників захопливим роком.

Нічого не зрівняється з адреналіном перегонів, і саме на цьому зосереджена кампанія «Фінішна лінія», – пояснює Клер Данфорд, менеджер по роботі з соціальними мережами, Honda Motor Europe. – Type R дуже популярний, і, плануючи от-от запустити новий Civic Type R, ми хотіли почати заздалегідь та нагородити прихильників за їхню незмінну підтримку».

Подивитися повне адреналіну тізер-відео кампанії й надихнутися виходом нового Civic Type R можна за лінком: https://www.youtube.com/watch?v=8tBaoI3QJrI&feature=youtu.be