Гібрид та електромобіль Honda Clarity представлені на Міжнародному Автосалоні в Нью-Йорку

Гібрид та електромобіль Honda Clarity представлені на Міжнародному Автосалоні в Нью-Йорку
14 квітня 2017
Компанія Honda представила ще дві модифікації моделі Clarity - гібридну модель Clarity Plug-in Hybrid і повноцінний електромобіль Clarity Electric. Разом з уже доступним на ринку автомобілем на водневих паливних елементах Clarity Fuel Cell, ці новинки дозволять Honda підняти продажі Clarity до 75 000 одиниць в найближчі чотири роки.

Серія Clarity також допоможе Honda досягти мети - в п'ять разів збільшити продажі електромобілів в США за чотири роки і до 2030 року здійснити амбітну задачу по оснащенню двох третин усіх автомобілів бренду електроприводом в тому чи іншому вигляді.

Дві абсолютно нові моделі приєднаються до моделі Clarity Fuel Cell, продажі якої стартували в грудні 2016 року. Таким чином, Clarity стане першою серією автомобілів, що пропонує покупцям розширений список силових агрегатів з електричною тягою, такі як паливні елемети, акумуляторний електропривод або гібрид. Незалежно від типу двигуна і палива, власників чекає просторий п'ятимісний седан, оснащений за останнім словом техніки.

«Honda Clarity - це автомобіль, створений для подальшого розвитку технологій і розширення присутності електроавтомобілів на масовому ринку. Серія Clarity свідчить про успіхи проекту Honda Electrification Initiative, в рамках якого Honda інвестує в усі напрямки електричних технологій у транспортній індустрії », - прокоментував старший віце-президент і генеральний менеджер американського представництва Honda, Джефф Конрад.

 

«Майбутнє автомобільної галузі і майбутнє Honda полягає в електрифікації. Все починається зараз з нової серії автомобілів Clarity », - прокоментував віце-президент по мультимедійним та екологічним технологіям американського представництва Honda, Стів Сентер.

Будучи втіленням динамічного стилю Honda в світі електромобілів, Clarity в кожній з версій відрізняється низьким аеродинамічний оптимізованим кузовом з унікальними елементами дизайну, барв, конструкцією передньої частини, головних фар і задніх ліхтарів, а також ексклюзивними колісними дисками 18 діамеру. Разом з елегантним і технологічним екстер'єром, модель пропонує покупцям просторий салон, де з комфортом можуть розміститися п'ять дорослих пасажирів. Салон моделі оброблений екологічно чистими матеріалами преміум-класу.

Всі версії Clarity можуть запропонувати своїм власникам фірмове задоволення від водіння, яким славляться автомобілі Honda. Все це поєднується з тихим і плавним ходом, а також моментальної подачею крутного моменту при прискоренні, що характерно для електромобілів в цілому. Водіїв чекає повний набір передових технологій - від мультимедійної системи Display Auto з підтримкою Android Auto ™ і Apple CarPlay ™ до пакету систем активної безпеки і допомоги водієві HONDA SENSING ™.

Три силові агрегати і розкішне оснащення роблять Clarity привабливим автомобілем для широкої аудиторії. Стратегія «три в одному» дозволяє Honda швидко відповідати на інфраструктурні та ринкові зміни, забезпечуючи клієнтів моделлю з ультранизьким рівнем викидів.

За допомогою серії Clarity Honda відповідає на актуальні суспільні та екологічні виклики, чекаючи одночасно зростання продажів ефективних і чистих автомобілів з низьким викидом вуглекислого газу. Крім того, в 2018 році Honda представить на ринку США спеціальну гібридну модель, яка також буде випускатися в Америці.

Гібридний Honda Clarity 2018 модельного року надійде в продаж на території США вже в 2017 році. Запас ходу на електротязі складає 67 км, це найвищий показник для автомобіля такого типу. Для більш довгих поїздок автомобіль спирається на надефективну 1,5-літровий 4-циліндровий двигун, що працює по циклу Аткінсона. Він виробляє електрику, одночасно виступаючи як безпосереднє джерело потужності. У сукупності електромотор і ДВС підвищують запас ходу моделі до більш ніж 531 км.

Вихідна потужність електромотора складає 191 к.с. Батарея ємністю 17 кВт / год може повністю заповнити свій заряд за 2,5 години при напрузі в 240 вольт.

Електромобіль Honda Clarity Electric 2017 модельного року орієнтований на покупців просторих і комфортабельних седанів для повсякденних поїздок. Оснащений 161-сильним (120 кВт) електромотором і акумуляторним блоком ємністю 25,5 кВт / год, автомобіль може бути повністю заряджений трохи більше трьох годин при напрузі 240 вольт. При використанні швидкої зарядки змінним струмом з технологією SAE Combined Charging System, 80% заряду батареї може бути заповнене лише за 30 хвилин.