Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Honda встановила світовий рекорд Гіннесcа з економічної витрати пального – лише 2,82 л. на 100 км, проїхавши 13 498 км та 24 країни ЄС.

Honda встановила світовий рекорд Гіннесcа з економічної витрати пального – лише 2,82 л. на 100 км, проїхавши 13 498 км та 24 країни ЄС.
24 липня 2015
В рамках масштабного тест-драйву Honda Civic Tourer 1.6 i-DTEC територією країн Європейського Союзу, компанії вдалося встановити рекорд Гіннесcа з економії палива. Після подолання 13498 км середня витрата склала 2,82 л / 100 км.

Офіційна назва рекорду - «Найнижчі витрати палива  за маршрутом з 24-х країн ЄС». В результаті тест-драйву було доведено, що Honda Civic Tourer 1.6 i-DTEC – найбільш економний серед усіх автомобілів, у тому числі серед гібридних і електрокарів.

За кермом Honda Civic Tourer з дизельним двигуном 1.6 i-DTEC було два співробітники європейського відділення Honda (R&D) Фергал МакГрат і Джуліан Уоррен, які добровільно погодилися взяти участь у проекті.

Примітно, команда всього дев'ять разів зупинялась, щоб здійснити дозаправку. Крім того, загальна вартість палива обійшлась рекордсменам в 645 євро, а кілометраж, який подолали співробітники компанії, складає аналогічну відстань з Великобританії до Австралії.

 Для достовірності отриманих відомостей, протягом всього маршруту проводився запис пробігу, витрат палива, показників GPS. До того ж, залучалися незалежні свідки з метою підтвердження об'єктивності даних.

Відповідно до правил, для встановлення рекорду Гіннесса необхідно було, щоб водії постійно перебували за кермом. У ході пробігу пілотам доводилося керувати автомобілем близько семи з половиною годин на день.

Ідея встановити рекорду виникла в інженерів Honda, які хотіли не тільки довести ефективність Honda Civic Tourer в дорожніх умовах, але і підкреслити, що це один із найекономніших автомобілів у світі.

Для забезпечення точного моніторингу маршруту, часу в дорозі і пройденої відстані, автомобіль був оснащений спеціальним пристроєм стеження.

Варто також відзначити, що тестова модель, яка бере участь у проекті, була стандартною серійною моделлю без змін і вдосконалень. Незалежні експерти спеціально провели оцінку транспортного засобу на початку і наприкінці тест-драйву.