Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Річні продажі мотоциклів Honda в Індії дорівнюють населенню Києва

Річні продажі мотоциклів Honda в Індії дорівнюють населенню Києва
14 лютого 2014
Мотоциклетний підрозділ Honda в Індії продовжує вражати рекордами. Тільки за минулий рік у країні було продано 2 754 584 мотоцикли, що приблизно відповідає чисельності населення столиці України. Враховуючи рекордні продажі, а також попит, що постійно росте, компанія вирішила відкрити новий завод. Четвертий, починаючи з 2011 року.

Останні кілька років продажі скутерів і мотоциклів Honda в Індії стабільно ростуть. Якщо в 2001–2002 році було продано лише 55 000 мотоциклів, то, починаючи з  2011 року, число перевищило два мільйони одиниць щорічно. При цьому тенденція зростання зберігається. Так, у грудні 2013 року було продано 296 144 мотоцикли, що на 36% більше, ніж за той же місяць 2012 року. Загальна частка ринку Honda в Індії складає 17%.

 «Для Honda індійський ринок – другий за об’ємом продажів мотоциклів і скутерів у світі. І ми впевнені, що вже скоро Honda стане лідером, – коментує Таканобу Іто, президент Honda Motor Co. Ltd., – Із новим підприємством Honda стане ще ближчою до споживачів, надаючи їм надійні та швидкі мотоцикли».

 Новий завод буде розміщений у західному регіоні Індії: продажі на цій території складають 25% від загального результату Honda по країні в цілому. Новий виробничий майданчик почне роботу в 2015 році, а його річна потужність складе 1,2 млн одиниць.

 Разом із новим заводом сумарне річне виробництво Honda складе 5,8 млн одиниць, включно з 1,6 млн на заводі Хар’яна, 1,2 млн одиниць на заводі Раджастан і 1,8 млн на заводі Карнатака.